Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Lipca 2020

Smutek ogarnął fanów na całym świecie. 33-letni sportowiec przegrał z COVID-19, walczył o życie przez cały miesiąc

Nie żyje kolejny już przedstawiciel świata sportu, który zaraził się koronawirusem. Znany zawodnik bardzo ciężko znosił infekcję i od miesiąca przebywał w szpitalu, gdzie konieczne było podłączenie go do respiratora. Kondolencje dla rodziny zmarłego przesyłają jego współpracownicy i kibice, którzy mieli okazję oglądać sportowca na licznych zawodach na przestrzeni lat.

Nie żyje zawodnik, który od miesiąca walczył o życie, po tym, gdy okazało się, że zaraził się koronawirusem. Stan słynnego sportowca był bardzo ciężki i lekarzom ostatecznie nie udało się go uratować. Świat sportu pogrążył się w żałobie.

Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Jej przepis na krupnik to prawdziwa rewelacja, co za genialny smak, palce lizaćAnna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Jej przepis na krupnik to prawdziwa rewelacja, co za genialny smak, palce lizaćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Skandal na zachodzie Polski. 7 osób zatrzymanych. Mieli związek z oburzającymi czynnościami

Nie żyje kolejny sportowiec zarażony COVID-19

Fatalne wiadomości pojawiły się po raz kolejny w ostatnich miesiącach w związku z koronawirusem i przedstawicielami sportu nim zarażonych. Walkę z chorobą przegrał niestety kolejny już sportowiec znany z występów na licznych arenach. Tym razem odszedł od nas słynny bułgarski zapaśnik Nikolaj Szterew, który miał zaledwie 33-lata. Kondolencje bliskim zmarłego przesłał między innymi klub, w barwach którego występował.

- Nikolaj Szterew zmarł z powodu Covid-19. Wyrażamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Nikołaja - napisali przedstawiciele Levski Sofia na profilu klubu na Twitterze. Bułgarski zawodnik od miesiąca toczył walkę z infekcją, jednak niestety nie był w stanie jej wygrać.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęTragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęCzytaj dalej

Zmarł zapaśnik Nikolaj Szterew

Stan Nikolaja Szterewa po wykryciu infekcji, był na tyle poważny, że trafił on do szpitala. W placówce sytuacja jeszcze się pogorszyła i od trzech tygodni 33-latek znajdował się w śpiączce, podłączony do respiratora. Radio Bulgaria podało informację, że lekarzom nie udało się uratować życia zapaśnika i zmarł on w środę 15 lipca.

Nikolaj Szterew reprezentował Bułgarię na zawodach międzynarodowych. Zapaśnikiem był również jego ojciec, Simeon Szterew, który osiągnął wielki sukces na igrzyskach olimpijskich w Seulu w 1988 roku. Wywalczył wówczas brązowy medal.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczne zmiany w podatku VAT. Rząd ma już gotowe rozwiązania, będzie więcej korzyści
  2. Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?
  3. Reprezentant Polski odchodzi z Niemiec. Występował tam wiele lat, kibice nie kryją potężnego smutku
  4. Dramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służb
  5. Jarosław Bieniuk pokazał nieznane zdjęcie zmarłej Anny Przybylskiej. Piłkarz powiedział słowa, które złamały nam serce (FOTO)
  6. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News