Nie żyje
Pixabay
Autor - 17 Sierpnia 2020

Tragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragedia

Nie żyje nastoletni rosyjski piłkarz, który podczas jednego z treningów stracił przytomność. Mimo szybkiej interwencji służb medycznych i przewiezienia 17-latka do szpitala, lekarzom nie udało się go uratować. Rosyjska federacja wyjaśnia przyczyny zgonu młodego piłkarza.

Nie żyje 17-letni rosyjski piłkarz, Michaił Komosow. Młody zawodnik zasłabł podczas treningu ze swoimi rówieśnikami, upadł na murawę. Mimo niezwykle szybkiej reakcji służb medycznych jego życia nie udało się uratować, a dokładne przyczyny śmierci nie są znane.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Dramat w hotelu przy plaży, 10 osób nie żyje, kilkanaście rannych. Wiadomość z zagranicy wywołuje łzy
Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką? Pojawiły się nowe okoliczności, France Football zmieni swoją decyzję?Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką? Pojawiły się nowe okoliczności, France Football zmieni swoją decyzję?Czytaj dalej

Nie żyje młody rosyjski piłkarz, niezwykle okoliczności śmierci

Według informacji podawanych przez media 17-letni Michaił Komosow trenował wraz ze swoimi rówieśnikami gdy w pewnym momencie upadł na murawę. Jego koledzy z drużyny relacjonowali, że Komosow dostał silnych drgawek. Na murawie od razu pojawiły się służby medyczne, a sam zawodnik został od razu przetransportowany do szpitala.

Mimo szybkiej interwencji lekarzy 17-latka nie udało się uratować. Ta śmierć wstrząsnęła środowiskiem piłkarskim w Rosji, również dlatego że to nie jest pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie. Rosyjska federacja piłkarska wszczęła dochodzenie w sprawie śmierci Michaiła Komosowa.

Piorunujący nokaut w UFC. Zawodnik przyjął kilkanaście ciosów bez odpowiedzi (WIDEO)Piorunujący nokaut w UFC. Zawodnik przyjął kilkanaście ciosów bez odpowiedzi (WIDEO)Czytaj dalej

Federacja składa kondolencje rodzinie

Władze rosyjskiej piłki rozpoczęły postępowanie, mające wyjaśnić zagadkową śmierć młodego piłkarza. Jednocześnie na stronie federacji możemy znaleźć oficjalny komunikat z wyrazami współczucia dla rodziny zmarłego. - Rosyjski Związek Piłki Nożnej składa kondolencje rodzinie i przyjaciołom Michaiła Kołosowa. Prowadzone są działania w celu wyjaśnienia okolicznościach śmierci gracza - napisano na stronie rosyjskiej federacji.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest miejsce, gdzie zatankujesz znacznie taniej. Paragony mówią same za siebie
  2. Oto jedno z najstarszych zwierząt na świecie. Najstarszy rekin grenlandzki mógł żyć, kiedy Polską rządzili królowie
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News