Nie żyje uczestnik
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 18 Lutego 2020

Śmierć podczas meczu w Częstochowie. Mężczyzna nagle upadł, lekarze przekazali smutne informacje

Nie żyje jeden z uczestników meczu piłkarskiego w Częstochowie. Lokalne media poinformowały o smutnym zdarzeniu, które miało miejsce kilka dni temu. Dowiadujemy się o szczegółach śmierci mężczyzny.

Nie żyje jeden z mężczyzn, który brał udział w meczu piłkarskim w Częstochowie. Kilka dni temu doszło do smutnego wydarzenia w trakcie spotkania, o którym poinformowały lokalne media. Poszkodowany uczestnik natychmiast trafił do szpitala, udzielono mu natychmiastowej pomocy, jednak mimo wszystko dzisiaj usłyszeliśmy najgorsze wiadomości na temat wypadku.

Lokalne media podały informacje na temat śmierci mężczyzny. Teraz dowiadujemy się więcej na temat zdarzenia, do którego doszło na początku miesiąca. Do wypadku doszło na hali w trakcie meczu rozgrywanego między młodymi zawodnikami.

Znany polski klub może wycofać się z ligi. Piłkarze rozpoczęli strajk, sytuacja jest beznadziejnaZnany polski klub może wycofać się z ligi. Piłkarze rozpoczęli strajk, sytuacja jest beznadziejnaCzytaj dalej

Nie żyje uczestnik meczu w Częstochowie

Do tragedii doszło w hali sportowej w Pankach tuż pod Częstochową. Dowiadujemy się, że 51-letni mężczyzna dołączył do swojego syna i grupy jego przyjaciół, którzy rozgrywali spotkanie na hali. W pewnym momencie uczestnik spotkania rozpędził się i z wielkim impetem uderzył w ścianę hali, po czym stracił przytomność i upadł na ziemię. Natychmiast wezwano lekarzy, którzy zabrali go do szpitala.

Tam wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, w której przebywał przez kilkanaście dni. Dziś jednak lekarze przekazali smutną wiadomość dotyczącą śmierci mężczyzny. Niestety, pomimo intensywnej pomocy nie udało się go uratować.

Borussia - PSG. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów? Transmisja w TV i online na żywoBorussia - PSG. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów? Transmisja w TV i online na żywoCzytaj dalej

Nie żyje 51-letni mężczyzna

- W wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło do ciężkich obrażeń twarzoczaszki, stan mężczyzny był początkowo trudny do określenia, a według naszych ustaleń został on wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, by nie doszło do kolejnych urazów - informuje portal klobucka.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
  2. Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News