nie żyje
youtube.com
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Marca 2020

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legendarny bokser - R. Mayweather

Nie żyje jedna z największych legend boksu. Pięściarz, który zapisał się w historii mistrzostwem świata, jak też trenowaniem swojego legendarnego następcy zakończył życie w wieku zaledwie 58 lat. Smutna informacja ze Stanów Zjednoczonych dotarła do każdego fana sportów walki, który pamięta niesamowitą postawę byłego mistrza.

Nie żyje jedna z najbardziej kultowych postaci amerykańskiego boksu. Mistrz świata wagi junior lekkiej i junior pośredniej, a także wieloletni trener legendarnego Floyda Mayweathera juniora - Roger Mayweather odszedł w wieku zaledwie 58 lat w nocy z wtorku na środę. Amerykańskie media potwierdziły informację o zgonie boksera, którego nie zapomni żaden z fanów dyscypliny.

Były bramkarz reprezentacji Polski zatrzymany. Miał plantację konopi indyjskichByły bramkarz reprezentacji Polski zatrzymany. Miał plantację konopi indyjskichCzytaj dalej

Nie żyje Maywheather. Smutne informacje z USA

Pierwszym portalem, który potwierdził śmierć sportowca, jest TMZ Sports. Dziennikarze z USA przypomnieli, że wujek Floyda był jego wieloletnim wychowawcą i trenerem, kiedy to amerykański bokser był u szczytu swojej chwały i sławy (czyli w okresie między 2000 a 2012 rokiem). Sam Roger także miał w swoim CV kilka tytułów mistrzowskich - w wadze junior lekkiej (w latach1983-84) oraz junior półśredniej (pas WBC, 1987-89). Przez kibiców znany był jako "Black Mamba" i stoczył 72 walki, z czego 59 udało mu się wygrać.

- Był kluczową postacią teamu Floyda Mayweather Juniora. To on uczynił go fenomenem na skalę globalną. Przez wielu uważany był za najlepszego trenera boksu na świecie - pisze o zmarłym TMZ Sports.

Żona Bartosza Bereszyńskiego przerwała milczenie. Opowiedziała o chorobie męża i ostrzegła PolakówŻona Bartosza Bereszyńskiego przerwała milczenie. Opowiedziała o chorobie męża i ostrzegła PolakówCzytaj dalej

Mayweather podupadał na zdrowiu

Mimo że bokser miał zaledwie 58 lat, to jego stan zdrowia od kilku lat się pogarszał. Mężczyzna zaczął odczuwać skutki swojej kariery sportowej i miał zdiagnozowanych wiele ran i uszkodzeń mózgu, które dawały o sobie znać i zmusiły go do rezygnacji z pracy u boku Floyda Mayweathera juniora.

- Stracił sporo pamięci przez boks. Jest dopiero po pięćdziesiątce, ale wygląda tak, jakby był starszym człowiekiem po osiemdziesiątce - mówił Mayweather jr.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. Pacjent z podejrzeniem koronawirusa przyszedł do Blue City. Nie doczekali się na karetkę, sami pojechali do szpitala
  3. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  4. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  5. Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News