nie żyje
unsplash.com/Marc Ignacio
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Maja 2020

Wielki dramat rodziny sportowca. Umierał na ich oczach, nie byli w stanie mu pomóc. Zostawił żonę i dzieci

Nie żyje kolejna, ważna postać sportu. Mężczyzna, który zapisał się w historii hokeja odszedł w wyjątkowo przykrych okolicznościach. W trakcie niepozornej jazdy na rowerze ze swoimi bliskimi doszło do wielkiej tragedii, która uśmierciła sportowca. Władze klubu, do którego należał przekazały kondolencje, a sam zawodnik pozostawił w żałobię nie tylko kibiców, ale także żonę i dzieci.

Nie żyje kolejna, wielka postać sportu. Mistrz hokeja, który zapisał się na zawsze w historii dyscypliny zmarł na oczach swoich bliskich. Mężczyzna opłakiwany jest przez całą Wielką Brytanię, a jego śmierć jest o tyle smutna, że zostawił on po sobie dzieci i żonę, którzy widzieli ostatnie chwile ukochanego członka rodziny.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Tysiące Polaków będzie rozczarowanych 1000+ na wakacje. Porażająca opinia eksperta
   2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
   3. <
Z ostatniej chwili. Gwiazdor aresztowany przez policję. Wyszedł z kwarantanny i pobił kobietęZ ostatniej chwili. Gwiazdor aresztowany przez policję. Wyszedł z kwarantanny i pobił kobietęCzytaj dalej

Nie żyje kolejna postać sportu. Zmarł Bob Battye

Battye, który zapisał się w historii brytyskiego hokeja przez lata był jedną z najważniejszych postaci Chesterfield Hockey Club. Mężczyzna przez lata był zawodnikiem drużyny, a kiedy przeszedł na emeryturę pełnił tam szereg funkcji - wychowywał młodzież, trenował swoich następców, a także był na stanowiskach kierowniczych klubu. Cieszył się bardzo dobrą opinią całego środowiska hokejowego w Wielkiej Brytanii, które cztery dni temu przyjęło smutną wiadomość o jego odejściu.

Bob Battye spędzał czas z rodziną w trakcie przejażdzki rowerem. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i upadł na ziemie. Okazało się, że mężczyzna przechodzi przez bolesny atak serca. Kiedy karetka dojechała na miejsce, były hokeista już nie żył.

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)Czytaj dalej

Władze Chesterfield Hockey Club złożyły hołd swojej legendzie

Pamięc Battye została uczczona przez władze klubu, z którym na lata związał się zawodnik. Wszyscy wspominają go jako ojca sukcesu drużyny, która za jego czasów przeszła prawdziwą przemianę i stała się znaną w całej Wielkiej Brytanii.

- Bob zrobił tak wiele dla naszego klubu i hrabstwa przez lata (...) Bob był znaczącym członkiem klubu także w trakcie sportowej emerytury. Przez wiele lat zajmujował stanowiska w komisjach generalnych i stanowiskach kierowniczych klubu. (...) Składamy najszczersze kondolencje Josie, jego partnerce, synom Fraserowi i Christianowi oraz całej rodzinie - powiedział w wywiadzie z Derbyshire Times rzecznik drużyny.

ZOBACZ TAKŻE:

     1. Jest oświadczenie Polski i 5 innych krajów. Wyjątkowa sprawa
     2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
     3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
     4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
     5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
     6. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News