Nie żyje Marko Elsner
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 18 Maja 2020

Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strata

Nie żyje medalista olimpijski, który przed laty święcił gigantyczne sukcesy w świecie piłki nożnej. Dowiedzieliśmy się o odejściu człowieka, który sięgnął po olimpijski medal. W związku z tamtym sukcesem na zawsze zapisał się w historii i w pamięci kibiców, którzy uwielbiali drużynę, której był częścią.

Nie żyje jeden ze sportowców, który cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony kibiców w związku z gigantycznym sukcesem, do którego przed laty się dołożył. To właśnie on był częścią zespołu, który sięgnął po medal olimpijski, sprawiając niemałą niespodziankę na całym świecie. Niewiele osób przewidywało, że jego drużynie uda się osiągnąć wielki sukces, jednak udało się zaskoczyć ekspertów.

Potwierdzono tragiczne informacje mówiące o tym, że nie żyje Marko Elsner, 60-letni były piłkarz, który na igrzyskach olimpijskich osiągnął gigantyczny sukces. Stało się to w czasach, gdy futbol na igrzyskach cieszył się znacznie większym szacunkiem niż teraz i impreza piłkarska na igrzyskach była ceniona prawdopodobnie nawet bardziej, niż mistrzostwa świata.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Dawid Kubacki ujawnił swoją nową pasję. Kibice o niej nie wiedzieli, nigdy wcześniej nic nie wspominałDawid Kubacki ujawnił swoją nową pasję. Kibice o niej nie wiedzieli, nigdy wcześniej nic nie wspominałCzytaj dalej

Nie żyje Marko Elsner

Marko Elsner w piłkę nożną grał w latach 80. i 90. Piłkarz był częścią piekielnie mocnej drużyny Jugosławii, która pojechała na igrzyska do Los Angeles jako drużyna nieznana, jednak na miejscu udowodniła, że zasługuje na medal. Udało jej się wywalczyć brąz, co zostało odebrane jako niemały sukces. Piłkarze tego zespołu stali się prawdziwymi legendami.

Po zakończeniu wojny na Bałkanach Marko Elsner postanowił reprezentować Słowenię, w barwach której wystąpił jeszcze dwukrotnie. Potem na świat przyszedł jego syn, Rok, który po latach trafił do Śląska Wrocław. To właśnie ten piłkarz swoją bramką na stadionie Wisły Kraków dał wrocławianom tytuł mistrzów Polski w 2012 roku.

Robert Lewandowski odcięty od podań? Trener nie ma wątpliwości, Bayern ma problemRobert Lewandowski odcięty od podań? Trener nie ma wątpliwości, Bayern ma problemCzytaj dalej

Nie żyje medalista olimpijski

Wiadomości o śmierci Marko Elsnera wywołały olbrzymi smutek wśród bałkańskich kibiców, zwłaszcza tych starszych, którzy mieli prawo pamiętać zawodnika z boiska. Marko Elsner miał 60 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Film z polskiego miasta robi furorę w internecie. Natura pokazała klasę
  2. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Nawet 150 zł więcej do emerytury, jest nowy sposób. Nie spiesz się, a twoje świadczenie będzie wyraźnie wyższe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News