Nie żyje sędzia boks kibice żałoba
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Kibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historii

Nie żyje jeden z najsłynniejszych sędziów kojarzonych powszechnie przez kibiców. Informacje o jego odejściu wyjątkowo zasmuciły fanów, którzy mieli okazję przez lata go obserwować. Niestety, media potwierdziły bardzo przykre informacje.

Nie żyje jeden z najsłynniejszych sędziów cieszących się uznaniem w świecie sportu i uznaniem ze strony kibiców. Niestety, potwierdzono informacje, które od dłuższego czasu niepokoiły kibiców. Dowiadujemy się, że słynny rozjemca odszedł po długiej i wyniszczającej walce z chorobą, która okazała się być ostatnią walką jego życia. Niestety, nie udało się jej wygrać.

Media potwierdziły wiadomości, których niestety obawiali się fani z całego świata. Wśród nich byli miłośnicy sportu z Polski, którzy doskonale pamiętają pojedynki z udziałem Polaków sędziowane przez słynnego sędziego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Kontrowersyjny pomysł w reprezentacji. Zawodnicy pokazują intymne części ciała przed kamerami Kontrowersyjny pomysł w reprezentacji. Zawodnicy pokazują intymne części ciała przed kamerami Czytaj dalej

Nie żyje jeden z najsłynniejszych sędziów

Nie żyje Eddie Cotton, jeden z najbardziej popularnych i kojarzonych sędziów zawodowych w świecie boksu. Miał on okazję poprowadzić walki z udziałem największych sportowców w historii tej dyscypliny. Był on rozjemcą w trakcie słynnego starcia Mike'a Tysona z Lennoxem Lewisem, które cieszyło się wielomilionową oglądalnością na całym świecie. Doskonale znali go również polscy kibice.

Wszystko przez to, że sędziował on liczne walki z udziałem Polaków. To właśnie on był sędzią podczas rewanżu Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe, które zakończyło się przegraną Polaka. Nieco więcej szczęścia miał Tomasz Adamek, gdy wygrał walkę z Travisem Walkerem sędziowaną przez Cottona. Prowadził on jeszcze jeden "polski" pojedynek. Mariusz Wach przegrał wówczas z Władimirem Kliczką.

Nie żyje kultowa postać polskiego sportu. Media potwierdziły informacje o śmierci, sportowcy w żałobieNie żyje kultowa postać polskiego sportu. Media potwierdziły informacje o śmierci, sportowcy w żałobieCzytaj dalej

Nie żyje Ed Cotton. Media potwierdzają smutne wiadomości

Jak się dowiadujemy, przyczyną śmierci jest przegrana walka z koronawirusem. Ed Cotton już od dłuższego czasu nie sędziował pojedynków bokserskich z uwagi na swój wiek (72 lata), jednak wciąż był szanowany i ceniony przez kibiców jako jedna z legend dyscypliny.

Eddie Cotton nie żyje. Wiadomości zostały potwierdzone przez lokalne media. Mężczyzna miał 72 lata.

źródło: Radio Zet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News