Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Października 2020

Nie żyje 18-letni piłkarz. Wstrząsające szczegóły, zginął śmiercią bohatera

Nie żyje bardzo młody piłkarz, który dopiero rozpoczynał poważną karierę. Zawodnik stracił życie w wyniku konfliktu zbrojnego, jaki wybuchł na terenie jego ojczyzny. Tragiczną informację o śmierci zaledwie 18-letniego mężczyzny potwierdził klub, w którym na co dzień występował. Przekazano, że piłkarz zginął jak bohater.

Nie żyje 18-letni piłkarz z Armenii, który brał udział w walkach o Górski Karabach. Sytuacja w regionie na pograniczu Armenii i Azerbejdżanu od kilku tygodni jest bardzo napięta, a liczba ofiar się powiększa. Informację o śmierci zawodnika potwierdził jego klub.

Dawid Kubacki przekazał wspaniałą nowinę. Skoczek zostanie ojcem, znamy płeć dzieckaDawid Kubacki przekazał wspaniałą nowinę. Skoczek zostanie ojcem, znamy płeć dzieckaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Prognoza na zimę 2021. Już niedługo możemy odczuć atak prawdziwej zimy, synoptycy mówią o 70 cm śniegu
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta


Nie żyje 18-letni piłkarz, tragiczne okoliczności

Bardzo smutne wiadomości docierają do Polski z zagranicy. W regionie Górskiego Karabachu, który od lat jest obiektem sporu pomiędzy Azerbejdżanem i Armenią, w ostatnich dniach doszło do kolejnych starć zbrojnych. Mimo że 10 października podjęto decyzję o zawieszeniu broni, doszło do starcia armii ormiańskiej i sił azerskich w północnej oraz południowej części regionu.

To właśnie w wyniku jednej z tych walk życie stracił zaledwie 18-letni piłkarz, który występował dla ormiańskiej drużyny Lokomotiwu Erewań. Erik Saryan występował na pozycji pomocnika, a informację o jego śmierci potwierdziły lokalne media, a także drużyna, której barwy reprezentował.

- 18-letni piłkarz zginął śmiercią bohatera na granicy Górskiego Karabachu i Azerbejdżanu. Klub podziela wielki smutek i wyraża swoje poparcie dla "krewnych" rodziny Erika Saryana - napisano w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Nie żyje

Adam Małysz ostro o pandemii i skokach narciarskich. Adam Małysz ostro o pandemii i skokach narciarskich. "Absurd, kto za to zapłaci?"Czytaj dalej


Znani piłkarze włączają się do sporu o Górski Karabach

Eric Sarayan, który stracił życie w starciu wojsk to nie jedyny piłkarz, który zaangażował się w konflikt na granicy Armenii i Azerbejdżanu. Kilka tygodni temu gwiazdor AS Roma, a w przeszłości też Arsenalu, Borussii Dortmund i Manchesteru United Henrikh Mkhitaryan wystosował list m.in. do Donalda Trumpa i Władimira Putina, w którym apelował o pomoc w zaprzestaniu walk o Górski Karabach.

Do walki w tym regionie ruszył też kapitan reprezentacji Armenii Varazdat Haroyan, który po otrzymaniu powołania do wojska anulował nawet planowany transfer do greckiego klubu Larissa.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Sztuczna Inteligencja postawi diagnozę szybciej niż lekarz. Zaskakujące badania naukowców, to rewolucja
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. Porażająca wiadomość z Chin. Wyjawili, gdzie wykryli koronawirusa, cały świat nie dowierza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News