nie żyje
pixabay.com/pixel2013
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Kwietnia 2020

Smutne wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje kolejna, wielka postać sportu, fani w żałobie

Nie żyje kolejna, legendarna postać amerykańskiego sportu. Kultowy sportowiec, który na zawsze zaznaczył się w historii sportów walki odszedł w wieku 86 lat. Jego odejście spowodowało wielką żałobę u kibiców, którzy zapamiętają jego wielkie osiągnięcia, ale także fakt, że był jednym z najdłużej aktywnych wrestlerów w historii.

Nie żyje kolejna postać, która przez lata kojarzona była ze sportami walki. Sportowiec, który przez lata swojej kariery nazywany był "Białym Rycerzem" i dokonał wielkich czynów w historii ringu odeszła w wieku 86 lat. Informację o śmierci zasłużonego sportowca przekazały amerykańskie media, a kibice na całym świecie pogrążyli się w żałobie.

Polak na liście życzeń Glasgow Rangers! Chce go sam Steven GerrardPolak na liście życzeń Glasgow Rangers! Chce go sam Steven GerrardCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia

Nie żyje kultowa postać amerykańskiego sportu. Miał 86 lat

Osobą, która zmarła jest legendarny wrestler Dick Steinborn. Zawodnik, który przez amerykańskie media był nazywany "Białym Rycerzem" był aktywnym sportowcem w latach 1951-1984 i stoczył wiele walk, które zapisały się w historii światowego wrestlingu. Pięściarz i wrestler występował jeszcze czasach przed powstaniem WWE, ale ma na swoim koncie wiele wspaniałych wyróżnień. Wystarczy tutaj wspomnieć tytuły mistrzowskie WA Florida United Tag Team z Championship Wrestling From Florida czy NWA Mid Atlantic Southern Tag Team.

Dick Steinborn, który był synem jednego z najbardziej zasłużonych wrestlerów w historii - Heinricha „Milo” Steinborna został pożegnany we wzruszających słowach przez wszystkich kibiców w Stanach Zjednoczonych.

Była żona Piotra Żyły pochwaliła się zdjęciami z sesji. Pokazała nogi, co za widok (FOTO)Była żona Piotra Żyły pochwaliła się zdjęciami z sesji. Pokazała nogi, co za widok (FOTO)Czytaj dalej

Zasłużony wrestler pożegnany przez kibiców

Jako jednym z pierwszych mediów, które przekazały informację o śmierci wrestlera dnia 18 kwietnia był klub wrestlerski Cauliflower Alley Club, który pożegnał wrestlera.

- Łamiące serce wiadomości z samego rana. Dick Steinborn zmarł w wieku 86 lat. Syn Milo Steinborna (również zapaśnika ), Dick przez 34 lata, zdobywał tytuły w AWA i wielu innych federacjach, a jego zaangażowanie w wrestling było szczególnie ogromne w Kalifornii. Nasze najgłębsze kondolencje dla rodziny - napisał klub na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata
  2. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News