Nie żyje 16-latek
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 20 Maja 2020

Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopak

Nie żyje młody chłopak, który uczestniczył w bardzo poważnym wypadku w jednym z polskich skateparków. Doszło do koszmarnego zdarzenia, lekarze byli tym razem zupełnie bezradni. Nadeszła do nas najgorsza wiadomość, której nikt nie chciał nigdy usłyszeć.

Nie żyje młodziutki chłopak, który był wyjątkowo zaangażowany w aktywność fizyczny. Jazda na rowerze była dla niego bardzo ważna, w związku z czym postanowił skorzystać z obiektu sportowego, gdy tylko ten został otwarty. Niestety, w trakcie jazdy na rowerze doszło do koszmarnego wypadku, o którym rozpisują się media z całej Polski. Chłopak trafił do szpitala.

Niestety, pomimo długiej walki o życie chłopaka, lekarzom nie udało się uratować jego życia. Kilkanaście godzin temu poinformowano, że 16-latek zmarł pomimo pilnej opieki medycznej zorganizowanej w błyskawicznym tempie. Lekarze podali smutne szczegóły całego zdarzenia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Michał Listkiewicz ujawnił wyjątkowo przykrą prawdę z dzieciństwa. Został bardzo skrzywdzony przez księdzaMichał Listkiewicz ujawnił wyjątkowo przykrą prawdę z dzieciństwa. Został bardzo skrzywdzony przez księdzaCzytaj dalej

Nie żyje 16-latek z Kalisza

Nie żyje 16-latek, który w poniedziałek postanowił wybrać się do skateparku w Kaliszu, gdzie jeździł na rowerze. W trakcie jazdy doszło jednak do wypadku. W pewnym momencie chłopak stracił kontrolę nad rowerem, przeleciał w powietrzu kilka metrów i uderzył głową w betonową ławę. Natychmiast został on przetransportowany do szpitala, gdzie rozpoczęła się walka o jego życie.

Niestety, okazało się, że szybka interwencja lekarzy tym razem nie wystarczyła, a obrażenia poniesione podczas wypadku były zbyt poważne. 16-latek zmarł wczoraj nad ranem w kaliskim szpitalu, o czym poinformował jego rzecznik. Kondolencje rodzinie zmarłego składają ludzie z całego kraju.

Tak Anna Lewandowska powitała Roberta po zwycięskim meczu. Piłkarz był zachwycony (FOTO)Tak Anna Lewandowska powitała Roberta po zwycięskim meczu. Piłkarz był zachwycony (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje bardzo młody człowiek

Pierwsze ustalenia wskazują na to, że 16-latek nie miał na sobie nawet kasku, w związku z czym nie wszystkie środki bezpieczeństwa zostały zachowane. Badania wskazały na bardzo rozległe obrażenia ciała, w związku z którymi potrzebna była szybka i intensywna pomoc. Niestety, tym razem nie udało się uratować życia człowieka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe wytyczne w Polsce. Wielu przeżyje ogromne rozczarowanie
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już dziś wchodzi restrykcyjny zakaz. Oburzeni Polacy będą musieli szukać innych rozwiązań

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News