Nie żyje legenda Real Madryt
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 21 Marca 2020

PILNE: Nie żyje b. legendarny prezes Realu Madryt. Zabił go koronawirus

Nie żyje prawdziwa legenda światowego futbolu, która była znana setkom tysięcy kibiców z całego świata. Potwierdzono najgorszą informację, która pojawiła się jakiś czas temu. Szczegóły podał syn zmarłego.

Nie żyje człowiek, który przez wiele lat uchodził za jedną z najważniejszych osób w światowym futbolu. Nie da się ukryć, że jest to ogromnym sukcesem, bo mało komu udaje się zajść tak daleko w świecie sportu. Na sławę można zapracować sobie jako doskonały piłkarz lub trener, lecz znacznie częściej jest o to, gdy nie pełni się żadnej z tych funkcji. Nie jest to jednak niemożliwe.

Cały piłkarski świat kojarzy Florentino Pereza, czyli znanego prezydenta Realu Madryt. Przez lata wyrobił on sobie markę jako jeden z najważniejszych działaczy w światowym futbolu, posiadającym niesamowitą moc sprawczą. Podobnie było w przypadku jego doskonałego poprzednika, który dziś zmarł. Informację potwierdzili jego najbliżsi.

Z ostatniej chwili. Gwiazdor Juventusu chory na koronawirusa. Koszmarna informacjaZ ostatniej chwili. Gwiazdor Juventusu chory na koronawirusa. Koszmarna informacjaCzytaj dalej

Nie żyje legenda światowego futbolu

Zanim Florentino Perez objął najważniejszą funkcję w Realu Madryt, jego obowiązki pełnił Lorenzo Sanz. Doświadczony działacz cieszył się ogromnym szacunkiem i stworzył podwaliny pod sukces wielkiej ekipy Galacticos. Rozpoczął sprowadzanie wielu gwiazd i choć nie robił tego z tak wielkimi sukcesami, jak Florentino Perez, to mimo wszystko wielu go chwaliło.

Lorenzo Sanz pełnił funkcję prezydenta Realu Madryt w latach 1995-2000, jednak po zakończeniu swojej kadencji wciąż był bardzo mile widziany na Santiago Bernabeu. Dziś dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zmarł po walce z koronawirusem. Niestety nie udało się jej wygrać, a mogło do tego dojść dlatego, że 76-latek trafił do szpitala bardzo późno.

Ogromne kłopoty reprezentacji Polski. Wszystko się załamało, trener ma gigantyczny problemOgromne kłopoty reprezentacji Polski. Wszystko się załamało, trener ma gigantyczny problemCzytaj dalej

Real Madryt żegna legendarnego prezesa

Rodzina zmarłego zdawała sobie sprawę z trudnej sytuacji, lecz wolała nie obciążać służby zdrowia, która walczy z koronawirusem w całym kraju. Okazało się ostatecznie, że Lorenzo Sanz także jest ofiarą tej epidemii.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News