Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Września 2020

Nie żyje znany piłkarz. Grał z Polakami w słynnym meczu na mistrzostwach świata

Nie żyje utytułowany piłkarz, który wraz z reprezentacją swojego kraju uczestniczył w najważniejszej imprezie futbolowej świata. Utytułowany także na arenie klubowej zawodnik brał udział w pamiętnym meczu na mistrzostwach świata, gdzie rywalami jego ojczyzny byli Polacy. Nasza kadra przeżywała wówczas okres wielkich sukcesów, a zmarły piłkarz miał okazję mierzyć się z prawdziwymi legendami polskiej piłki.

Nie żyje znany piłkarz, który podczas wieloletniej kariery występował na najważniejszych światowych turniejach i miał nawet okazję zmierzyć się z wielką wówczas reprezentacją Polski. Informacja o śmierci doskonale znanego sympatykom futbolu piłkarza to kolejne już smutne informacje w ostatnich miesiącach.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłGdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Prawo budowlane od nowa. 19 września weszły w życie ważne zmiany
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę


Nie żyje dawny przeciwnik reprezentantów Polski

Bardzo smutne informacje dotarły do Polski z samego rana w poniedziałek. Okazało się, że zmarł kolejny już w ostatnich miesiącach doskonale znany entuzjasta futbolu człowiek. Zmuszeni jesteśmy pożegnać byłego reprezentanta słynnej kadry Kamerunu, który brał udział w mistrzostwach świata 1982 i mierzył się z legendarną drużyną “Biało-Czerwonych”. W wieku 66 lat zmarł po długiej i ciężkiej chorobie Ephrem M'Bom.

Zawodnik, który karierę rozpoczynał, grając na pozycji napastnika, później przekwalifikował się na lewego obrońcę i to na tej pozycji występował do końca zawodowej gry w piłkę. Ephrem M’Bom zakończył karierę w 1989 roku, wcześniej odnosząc wiele sukcesów, z których największym był zdecydowanie wyjazd na mundial do Hiszpanii w 1982 roku. M’Bom zagrał we wszystkich spotkaniach swojej drużyny na turnieju, między innymi przeciwko Polsce. Starcie z bardzo silną kadrą Antoniego Piechniczka zakończyło się remisem 0:0.

Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Zmarł były reprezentant Kamerunu Ephrem M’Bom

W grupie Kameruńczycy i Ephrem M’Bom zmierzyli się jeszcze z Peru, z którym zremisowali 0:0 i Włochami. To spotkanie także zakończyło się remisem, w którym padła jedyna na turnieju bramka dla Kamerunu. Wynik meczu to 1:1. Karierę klubową Ephrem M’Bom poświęcił na występy w rodzimej lidze. Najdłużej związany był z zespołem Canon Yaounde, z którym udało mu się sześć razy zdobyć mistrzostwo Kamerunu. Gdy skończył grać w piłkę, został trenerem.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News