Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Maja 2020

Francuskie media przekazały smutną wiadomość. Nie żyje były piłkarz PSG. Miał zaledwie 24 lata

Nie żyje były piłkarz Paris Saint-Germain. Francuskie media podały szokującą wręcz informację. Nikt nie spodziewał się, że zawodnik, który miał zaledwie 24-lata i zawsze cieszył się wyśmienitym zdrowiem, może odejść z tego świata tak szybko. Klub, w którym ostatnio występował młodzieniec, opublikował specjalne oświadczenie. 

Nie żyje młody piłkarz, który ma na swoim koncie występy w Paris Saint-Germain i reprezentacji Francji. Środowisko piłkarskie w kraju znad Sekwany pogrążyło się w żałobie na wieść o tajemniczej śmierci utalentowanego piłkarza.

Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecMedia z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Nie żyje były piłkarz Paris Saint-Germain

W ostatnich tygodniach jako ludzie sportu i kibice musieliśmy przeżywać niezwykle trudne chwile. W bardzo krótkim czasie odeszło z tego świata bardzo wielu wybitnych przedstawicieli świata piłki nożnej, między innymi były prezes Realu Madryt Lorenzo Sanz, trener Atletico Madryt Radomir Antić czy Peter Bonetti, który za czasów kariery piłkarskiej stał się legendą Chelsea Londyn.

Dzisiaj otrzymaliśmy nie mniej przykrą informację. We Francji zmarł zawodnik, który co prawda nie podbił stadionów świata, ale miał na to jeszcze czas. W wieku zaledwie 24-lat odszedł były zawodnik Paris Saint-Germain i młodzieżowej reprezentacji Francji Jordan Diakiese. Grający na pozycji prawego obrońcy młodzieniec ostatnio reprezentował barwy zespołu AS Furiani-Agliani. Klub pożegnał swojego piłkarza w żałobnym wpisie.

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Czytaj dalej


Klub młodego zawodnika poinformował o jego tajemniczej śmierci

- Od dziś jesteśmy pogrążeni w żałobie. W czwartek dotarła do nas informacje, że w Paryżu zmarł Jordan Diakiese. Zawsze był to niezwykle uśmiechnięty, choć skryty chłopak. To niezwykle pracowity chłopak. Bardzo szybko wpasował się w nasz zespół - napisał w specjalnym oświadczeniu zespół występujący na szóstym poziomie rozgrywkowym Francji. Przyczyna śmierci Diakiese nie jest znana.

Źródło: AS Furiani-Agliani

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News