Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 22 Września 2020

Nie żyje 23-letni polski piłkarz. Tragiczny wypadek przedwcześnie zakończył jego życie

Nie żyje ledwie 23-letni piłkarz jednego z polskich klubów. W sierpniu młody zawodnik uległ groźnemu wypadkowi, odniósł poważne obrażenia oraz stracił dużo krwi. Mimo długiej walki o jego życie, ostatecznie nie udało się go uratować. O śmierci piłkarza poinformował jego klub.

Nie żyje Dominik Kazan, piłkarz oraz początkujący trener Unii Hrubieszów. Młody chłopak niespełna miesiąc temu uległ wypadkowi samochodowemu i mimo walki lekarzy, nie udało się go uratować. O tym, że Dominik zmarł, w poniedziałek wieczorem poinformowały władze klubu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. Oszukał sklep na 2 złote. Nastolatek z więzienia może wyjść dopiero przed trzydziestką
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
Boniek kontra Kowalczyk. Twitter zawrzał. Poszło o Jerzego BrzęczkaBoniek kontra Kowalczyk. Twitter zawrzał. Poszło o Jerzego BrzęczkaCzytaj dalej

Nie żyje młody polski piłkarz

O tym, że sytuacja Dominika Kazana jest ciężka, było wiadomo już zaraz po wypadku. - W sobotę wieczorem zawodnik Unii Hrubieszów Dominik Kazan został potrącony przez samochód. Piłkarz trafił do szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie, a jego stan jego ciężki. 23-latek pilnie potrzebuje krwi. Można ją oddać w całej Polsce, bez względu na grupę. Trzeba jednak zaznaczyć, że to krew dla Dominika Kazana - tak o sprawie informował "Dziennik Wschodni" 25 sierpnia.

Przez prawie miesiąc 23-latek przebywał w szpitalu, gdzie lekarze starali się mu pomóc. Niestety, w poniedziałek 21 września na oficjalnej stronie Unii Hrubieszów pojawiła się najgorsza z możliwych informacji - Dominik zmarł. - Z przykrością informujemy, że dziś odszedł nasz zawodnik, trener, a przede wszystkim nasz przyjaciel Dominik Kazan. [...] Dominik na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! Rodzinie oraz Najbliższym przekazujemy wyrazy współczucia - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecnościRobert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecnościCzytaj dalej

Kibice żegnają młodego zawodnika

Unia Hrubieszów o śmierci 23-latka poinformowała również na swoim profilu na portalu Facebook. Kondolencje rodzinie składają nie tylko kibice. - Trudno się z tym pogodzić i pewnie to nigdy nie nastąpi. Serdeczne wyrazy współczucia dla najbliższych ale też dla wszystkich kolegów z drużyny, działaczy i kibiców z Unii Hrubieszów - napisał Krzysztof Rysak, prezes Hetmana Zamość.

Dominik Kazan trenował piłkę nożną od najmłodszych lat, w Unii występował jako środkowy obrońca. Jednak nie tylko gra była dla niego ważna. 23-latek skończył AWF w Białej Podlaskiej, a w hrubieszowskim klubie oprócz graniem zajmował się również trenowaniem juniorów młodszych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Jak zniszczyć luksusowy samochód podczas parkowania? Ta kobieta udowodniła, że to możliwe
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News