Nie żyje sport Niemcy
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 23 Kwietnia 2020

Media podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijski

Nie żyje mistrz olimpijski, który przed laty osiągał gigantyczne sukcesy na najważniejszej imprezie sportowej na świecie. Informacja z samego rana obiegła światowe media. Kibice nie mogą pogodzić się z nagłą śmiercią uwielbianego sportowca.

Nie żyje jeden z uwielbianych sportowców. Media z samego rana przekazały kibicom wyjątkowo smutną informację dotyczącą śmierci zawodnika cieszącego się wyjątkowo dużym szacunkiem ze strony fanów, którzy oglądali jego wyczyny. Udowadniał on swoimi osiągnięciami, że można osiągnąć coś, co dla wielu wydaje się być zwyczajnie niemożliwe do zrealizowania.

Niestety, podano informacje o przykrym zdarzeniu, które miało miejsce w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. Dowiedzieliśmy się, że nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych olimpijczyków. Choć na samej imprezie zdobył złoty medal, to znacznie więcej wywalczył w mistrzostwach świata i Europy, w których regularnie występował.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'Czytaj dalej

Nie żyje uwielbiany sportowiec

Hartwig Gauder nie żyje. Niemieckie lokalne media poinformowały o śmierci utytułowanego mistrza olimpijskiego, który przed laty sięgał po gigantyczne sukcesy. Udało mu się wywalczyć złoto olimpijskie w 1980 roku w Moskwie. Zrobił to, startując w jednej z najbardziej wyniszczających i najtrudniejszych dyscyplin, co tylko zwiększa szacunek, którym cieszy się wśród kibiców. Osiem lat później do sukcesów dołożył również brąz w Seulu.

Niemiec wywalczył złoty medal w chodzie na 50 kilometrów, a więc w konkurencji, która wydaje się być wyjątkowo trudna i wymaga niesamowitej wręcz wytrzymałości, która nie jest osiągalna dla każdego. W latach 90. zdobywał on jeszcze medale na mistrzostwach Europy, lecz potem pojawiły się poważne problemy z sercem. W 1997 roku przeszedł przeszczep tego narządu.

Uwielbiana mistrzyni olimpijska kończy karierę. Kiedyś oglądały ją tysiące PolakówUwielbiana mistrzyni olimpijska kończy karierę. Kiedyś oglądały ją tysiące PolakówCzytaj dalej

Nie żyje mistrz olimpijski z 1980 roku

Wiadomości o śmierci wywołały ogromny smutek wśród niemieckich kibiców, bowiem sportowiec cieszył się gigantyczną sympatią z uwagi na swoje pasje nawet po zakończeniu kariery. Jeszcze po przeszczepie ukończył maraton berliński oraz nowojorski, zdobył także słynną górę Fuji.

Hartwig Gauder nie żyje. Miał 65 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Limity osób na plażach, kontrole straży miejskiej i drony. Wakacje nad morzem mogą być zupełnie inne
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Wyborcza: Rząd może wprowadzić stan wyjątkowy. Kluczowy jest 6 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News