Świeczka
Pixabay
Autor - 24 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili: uwielbiany sportowiec zmarł po wypadku. Przegrał najważniejszą walkę

Nie żyje kolejna osoba związana ze światem sportu. Uwielbiany sportowiec zmarł po bardzo groźnym wypadku, przez długi czas znajdował się w stanie krytycznym. Miał 48 lat.

Nie żyje kolejny sportowiec. Rok 2020 właściwie dopiero co się rozpoczął, a z tego świata odeszła już następna osoba związana ze sportem. Przez długi czas walczył o swoje życie, będąc w szpitalu w stanie krytycznym, jednak niestety przegrał tę walkę.

Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występowałKrzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występowałCzytaj dalej

Nie żyje kolejna osoba ze świata sportu

Podczas tegorocznego Rajdu Dakar zmarła kolejna osoba. Najpierw podczas siódmego etapu do mety nie dojechał 40-letni Paulo Goncalves, który najechał na jeden z wybojów, który spowodował jego upadek. Odniósł liczne obrażenia, przez co nie przeżył.

Podobnie było z Edwinem Straverem, który na przedostatnim etapie rajdu również uległ wypadkowi. Przy niewielkiej prędkości uderzył głową o twarde podłoże, przez co złamał jeden z kręgów szyjnych, a jego serce nie biło przez co najmniej dziesięć minut.

Holenderski motocyklista przez długi czas walczył o życie w szpitalu. Przetransportowano go z Arabii Saudyjskiej do Holandii, a media pisały, że znajduje się on "między życiem, a śmiercią". Plotkowano, że już w Rijadzie lekarze stwierdzili u niego śmierć mózgu. Choć już to brzmiało strasznie, wydawało się, że jest szansa go uratować.

Nie żyje uczestnik Rajdu Dakar

W piątek oficjalnie poinformowano o tym, że Edwin Straver nie żyje. Motocyklista rywalizował w klasie "Original by Motul" stworzonej dla półamatorów. Przed rokiem Holender wygrał tę kategorię. Tej edycji Rajdu Dakar jego rodzina nie będzie wspominała dobrze. Wypada złożyć im najszczersze kondolencje.

Agencja AFP obliczyła, że w organizowanym od 1979 roku rajdzie zginęło do tej pory około 60 osób. Podczas 42. edycji Rajdu Dakar śmierć poniosło już dwóch uczestników. Te legendarne zawody są określane za jedne z najniebezpieczniejszych na świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz krytykuje polskiego skoczka. Padły bardzo mocne słowa
  2. Legenda polskiego sportu zmaga się z chorobą. Pojawiły się szansę na uzdrowienie
  3. Polski trener dostał pracę za granicą. Znają go wszyscy kibice Ekstraklasy
  4. Ważna decyzja polskiego działacza. Uderzył w skorumpowanych Rosjan
  5. Nowy piłkarz Legii już strzela bramki. Pomoże w zdobyciu mistrzostwa
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News