Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Czerwca 2020

Nie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występami

Nie żyje kolejny niezwykle ceniony przedstawiciel świata sportu. Zagraniczne media uzyskały informację potwierdzającą, że znaleziono ciało martwego mistrza, który jeszcze niedawno startował w prestiżowych zawodach. Okoliczności śmierci sportowca są tajemnicą, ale nieco światła na tę tragedię rzucił w rozmowie z “The Sun” jego trener. 

Nie żyje wybitny sportowiec Liam Treadwell. Mężczyzna ma na koncie wiele sukcesów i jest doskonale znany wszystkim fanom wyścigów konnych. Informację o śmierci zawodnika potwierdził jego trener. Przy okazji poznaliśmy kilka faktów, które mogły doprowadzić do tej tragedii.

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieJustyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Rodzina Królewska wkrótce się powiększy? O wielkim szczęściu piszą zagraniczne media


Nie żyje słynny dżokej Liam Treadwell

Liam Treadwell, znany dżokej, który ma na swoim koncie między innymi zwycięstwo w prestiżowym Grand National w 2009 roku, został znaleziony martwy we wtorek. Informację śmierci popularnego sportowca potwierdził jego trener i przyjaciel Alastair Ralph. Przy okazji wypowiedzi dla “The Sun” zdradził też, żę Treadwell od kilku lat zmagał się z depresją.

- Znaleźliśmy go we wtorek rano, już nie żył. To okropna informacja. Cierpiał na depresję, to trwało kilka lat - powiedział Ralph. Na słabą kondycję psychiczną zawodnika mógł mieć wpływ ciężki wypadek, którego doznał w 2016 roku w Bangor. Treadwell stracił wówczas przytomność na cztery minuty. Miał również problemy w życiu osobistym i rozstał się ze swoją żoną. W 2018 roku zdecydował się zakończyć sportową karierę.

Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)Czytaj dalej


Sportowiec zmagał się z depresją

- Moja rodzina i bliscy zauważyli, że się zmieniłem. Dla mnie samego nadal byłem sobą, ale inni mówili, że zmieniłem się jako osoba - stwierdził Treadwell w 2019 roku w rozmowie z “The Telegraph”. Ostatecznie wrócił do sportu i wziął jeszcze udział w profesjonalnych zawodach. Ostatni raz wystartował w wyścigu 16 marca. Jego największym sukcesem było zwycięstwo w prestiżowym Grand National w 2009 roku. Liam Treadwell miał zaledwie 34 lata. Okoliczności jego śmierci nie są na razie znane, ale policja wykluczyła udział osób trzecich. Możliwe, że sportowiec sam odebrał sobie życie.

Źródło: "The Sun", "The Telegraph", WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie tylko koronawirus. Nad Bałtykiem naszemu zdrowiu grozi jeszcze jedno niebezpieczeństwo
  2. Polskim lekarzom grozi kara więzienia za niesienie pomocy. Skandaliczna sytuacja
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News