Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 24 Sierpnia 2020

Nie żyje były trener Widzewa Łódź. Jeszcze niedawno prowadził klub w rozgrywkach

Nie żyje jeden z byłych trenerów Widzewa, który miał niebagatelny wpływ na odradzający się po upadku łódzki klub. Był emocjonalnie związany z całą widzewską rodziną, a fani zapamiętają go jako szkoleniowca, który nie bał się podjąć niezwykle trudnego zadania, na samym początku reaktywacji legendarnego klubu.

Nie żyje jedna z ikon reaktywacji Widzewa Łódź - trener, który postanowił objąć naprędce zebrany zespół i od pierwszych kolejek IV ligi miał walczyć o awans do wyższej klasy. Choć nie poprowadził Widzewa do końca sezonu, dla kibiców stał się symbolem odwagi, jako szkoleniowiec, który wsparł ich ukochany klub w bardzo trudnym momencie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Czuła jedynie ból zęba. Nikt się nie spodziewał, że to objaw niebezpiecznej choroby
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Jechali za granicę, za miesiąc mieli wziąć ślub. Nowe fakty o tragedii, o której usłyszała cała Polska
Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcuŁzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcuCzytaj dalej

Nie żyje Witold Obarek, fani Widzewa w żałobie

Ta niezwykle przykra wiadomość dotarła do późnym wieczorem 23 sierpnia, gdy podała ją oficjalna strona łódzkiego klubu. Witold Obarek został pierwszym trenerem Widzewa Łódź po jego reaktywacji w 2015 roku. Było to o tyle trudne zadanie, że musiał on dokonać przeglądu zawodników chętnych do gry dla klubu i stworzenie z nich zespołu, który miał bić się o awans do III ligi.

Ostatecznie Witold Obarek poprowadził drużynę jedynie do 9. kolejki, później przejął ją o wiele młodszy od niego Marcin Płuska. Jednakże to właśnie doświadczony trener stworzył fundamenty zespołu, który na koniec sezonu cieszył się z awansu. Witold Obarek tym samym zapisał się w historii klubu i w sercach łódzkich kibiców.

Trudny wieczór Neymara. Rozpacz po porażce i kuriozalna wpadka w mediach społecznościowychTrudny wieczór Neymara. Rozpacz po porażce i kuriozalna wpadka w mediach społecznościowychCzytaj dalej

Problemy ze zdrowiem znanego trenera

Niestety ostatnie miesiące nie były łaskawe dla Witolda Obarka. W maju tego roku doznał on zawału serca, który odbił się na jego zdrowiu. Gdy przebywał w szpitalu i dochodził do zdrowia mógł liczyć na wsparcie fanów Widzewa, których zresztą bardzo serdecznie pozdrawiał. - Widzew to jednak wielka rodzina, jestem niezwykle wzruszony, że nie zapomniano o mnie w trudnym momencie. Chciałbym również pozdrowić wszystkich kibiców, którzy są najlepsi na świecie! Z nimi klub nie zginie. - mówił szkoleniowiec.

Niestety, Witold Obarek zmarł nagle 23 sierpnia. Widzew Łódź na swojej oficjalnej stronie złożył kondolencje rodzinie zmarłego. - Świętej pamięci Witold Obarek na zawsze pozostanie jednak w naszych sercach. W imieniu klubu, ale też całej widzewskiej społeczności, łączymy się w bólu i przesyłamy wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym trenera Obarka. - napisano na widzew.com.

Źródło: widzew.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwy skarb na kółkach odnaleziony w Polsce. Warty fortunę Mercedes poraża bogactwem
  2. Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy lat
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News