Nie żyje reprezentant Polski
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 25 Lutego 2020

Nie żyje były reprezentant Polski. "To był nietuzinkowy zawodnik"

Nie żyje były reprezentant Polski. Jeszcze niedawno rodzina i przyjaciele zbierali pieniądze na jego leczenie i walczyli o jego powrót do zdrowia. Choroba okazała się jednak zbyt silna.

W wieku 56 lat zmarł Andrzej Truty - były reprezentant Polski w hokeju na lodzie. Zawodnik cierpiał na chorobę nowotworową węzłów chłonnych.

Fatalna kontuzja oka polskiej zawodniczki MMA. Lekarze postawili ostateczną diagnozę (WIDEO)Fatalna kontuzja oka polskiej zawodniczki MMA. Lekarze postawili ostateczną diagnozę (WIDEO)Czytaj dalej

Nie żyje Andrzej Truty - duży talent i życzliwy człowiek

Koledzy zmarłego zawodnika wspominają jego pogodne usposobienie i duży talent. - Andrzej był zawsze pogodny, podchodził do życia z optymizmem. Jego odejście to wielka strata dla naszego środowiska - podkreśla Jacek Szopiński, który grał z Trutym od wieku juniorskiego. - Andrzej miał niezły strzał, ale jego głównym atutem był przegląd pola, konstruowanie akcji. To był bardzo kreatywny obrońca - dodaje.

Andrzej Truty urodził się 11 listopada 1963 roku w Zakopanem. Podczas kariery hokejowej bronił barw m.in. Podhala Nowy Targ, STS Sanok, niemieckiego Brunico i czeskiego Stadionu Hradec Kralove. Znalazł się w składzie repreznetacji Polski na mistrzostwa świata w latach 1993 i 1994.

Iga Świątek i Jerzy Janowicz nie dali szans rywalom. Polak serwował jak maszyna, prawdziwy popisIga Świątek i Jerzy Janowicz nie dali szans rywalom. Polak serwował jak maszyna, prawdziwy popisCzytaj dalej

Ostatnie pożegnanie reprezentanta Polski

Uroczystości pogrzebowe ś.p. Andrzeja Trutego odbędą się w czwartek, 27 lutego o godz. 11, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Sztumie. Zmarły spocznie na Cmentarzu Komunalnym w Malborku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  2. Problemy z lotami z Włoch. Samoloty z Rzymu i Mediolanu do Warszawy nie wyleciały
  3. Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w Polsacie
  4. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  5. Szalona radość reprezentacji Polski po wielkim zwycięstwie. Z dumy aż rośnie serce (WIDEO)
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News