Nie żyje wiadomości krykiet śmierć
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 25 Kwietnia 2020

Fani pożegnali dziś prawdziwą legendę. Ulubieniec tłumów przegrał z chorobą, miliony w żałobie

Nie żyje człowiek, który dla wielu osób był prawdziwą legendą sportu i inspiracją do zaangażowania się w aktywność fizyczną. Wiadomości o śmierci znanego sportowca zostały niestety potwierdzone. Wiele osób już zaczęło wysyłać swoje kondolencje rodzinie zmarłego.

Nie żyje człowiek, który dla wielu osób był prawdziwą legendą i osobą absolutnie kultową. Kibice długo wierzyli w to, że uda mu się pokonać chorobę, z którą walczył już od tak wielu lat. Niestety, dziś nadeszły do nas najgorsze wiadomości, które potwierdzają śmierć wybitnego sportowca. O jego klasie świadczą słowa dawnych kolegów z drużyny, którzy nie kryją, że mieli przyjemność poznać wyjątkowego człowieka.

Dowiedzieliśmy się o śmierci Graeme'a Watsona, który był uznawany za wielką legendę sportu na całym świecie. Wszystko przez to, że przed laty należał on do reprezentacji, która odnosiła gigantyczne sukcesy na arenie międzynarodowej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Nie żyje legenda sportu i ulubieniec kibiców. Sportowiec zmarł na COVID-19Nie żyje legenda sportu i ulubieniec kibiców. Sportowiec zmarł na COVID-19Czytaj dalej

Nie żyje kultowy zawodnik

Graeme Watson swoją karierę rozpoczynał wiele lat temu, bo jeszcze w latach 60. Wówczas dorobił się on dużej sławy jako świetny krykiecista, który grał na bardzo wysokim poziomie i bardzo szybko trafił do reprezentacji Australii. Wówczas była to jedna z najsilniejszych drużyn świata, dlatego warto docenić to osiągnięcie. Warto przyznać także, że nie był on jedynie postacią drugoplanową.

Kapitan tamtej drużyny Ian Chappell wspomniał o nim jako o wyjątkowo wszechstronnym zawodniku, który radził sobie doskonale i stanowił wartość dodaną dla reprezentacji. Karierę zakończył przedwcześnie z powodu kontuzji, jednak został zapamiętany z doskonałej gry i cieszył się szacunkiem do dzisiaj.

Adam Małysz zapowiada rewolucję w kadrze skoczków. Adam Małysz zapowiada rewolucję w kadrze skoczków. "Będą duże niespodzianki"Czytaj dalej

Nie żyje Graeme Watson

Od wielu lat Graeme Watson walczył z nowotworem i dziś dowiedzieliśmy się, że niestety przegrał ten nierówny pojedynek. Kibice z całego świata przesyłają rodzinie zmarłego kondolencje, zwracając uwagę na świetną grę i poziom, który prezentował w latach 60. i 70.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. Warszawa wpadła na niesamowity pomysł na walkę z suszą. Czy śladem pójdą inne miasta?
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Powstał w Warszawie kolejny pomnik Lecha Kaczyńskiego. Z inicjatywy obecnego prezydenta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News