nie żyje
pixabay.com/DarkoStojanovic
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Maja 2020

Fani pogrążeni w żałobie. Niespodziewanie, młody piłkarz zmarł w trakcie snu. Miał zaledwie 21 lat

Nie żyje jedna z nadziei europejskiego futbolu. Młody, zaledwie 21-letni piłkarz, który w swoim CV miał AS Romę odszedł w dość przykrych i niespodziewanych okolicznościach. Kiedy położyl się spać, nie udało się go dobudzić. Przyczyna jego śmierci jest bardzo przykra i pogrążyła kibiców ze stolicy Włoch w żałobie.

Nie żyje młody, były piłkarz AS Romy. Zawodnik, który dopiero w tym roku opuścił drużynę ze stolicy Włoch i przeniósł się do Rumunii w celu zaistnienia w świecie piłki nożnej zmarł w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Pomocnik zapadł w sen, z którego nie udało się go wybudzić. Miał zaledwie 21 lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

Nie żyje młody piłkarz. Kibice pogrążyli się w żałobie

Piłkarzem, którego dziś pożegnaliśmy jest Joseph Bouasse. Kameruńczyk, który przez wiele lat uważany był za jeden z talentów akademii Romy, do której trafił, zbiegając ze swojej ojczyzny, położył się na swoim łóżku w ramach drzemki. Niestety, obecne w jego mieszkaniu osoby nie były w stanie go obudzić. Wtedy też zaczęła się rozpaczliwa walka o jego życie, jak też wezwano pomoc medyczną.

Kiedy lekarze przyjechali, Bouasse był już martwy. Medykom udało ustalić się, że 21-latek przeszedł w trakcie snu przez potężny zawał serca. Wiadomość o odejściu piłkarza błyskawicznie przebiegła przez włoskie media, a jeden z pierwszych sygnałów o tragicznej śmierci dobiegł z AS Romy, która na swoich mediach społecznościowych pożegnała piłkarza.

- Cały klub jest bardzo zasmucony z powodu informacji o przedwczesnej śmierci byłego gracza, Josepha Bouasse Perfection. Myśli wszystkich w AS Romie są z jego najbliższymi - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Kamil Stoch obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji złożył życzenia wszystkim Polakom, padły piękne słowa (FOTO)Kamil Stoch obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji złożył życzenia wszystkim Polakom, padły piękne słowa (FOTO)Czytaj dalej

Bouasse miał nadzieje na wielką karierę

Powód, dla którego Kameruńczyk znalazł się w AS Romie był swego czasu na ustach całych Włoch. Jako nastolatek uciekł on z ojczyzny w celu zrobienia kariery w świecie piłki nożnej we Włoszech. Niestety, został on oszukany przez jednego z piłkarskich agentów i wylądował na ulicy, gdzie grywał w piłkę nożną. Tam też został zauważony przez tenerów Romy, którzy zaoferowali mu grę w akademii klubu.

Z raci tego, że Bouasse nie udało się przebić do składu rzymian, zdecydował się on zimą 2020 roku odejść do Universitatea Cluj. Niestety, nie zdołał on zadebiutować w swojej nowej drużynie z powodu zawieszenia rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włożył kij do bagna, finał akcji jest niewiarygodny. Wszystko nagrał, film podbija sieć
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Szumowski o opcji ponownego zamknięcia gospodarki. Zaskakujące stanowisko ministra

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News