Nie żyje pokerzystka
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 26 Lipca 2020

Tragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierci

Nie żyje jedna z najbardziej znanych zawodniczek na świecie. Policja z White Lake w stanie Michigan 13 lipca znalazło w parku spalone ciało. Jednak dopiero teraz policja podała informacje o tym, do kogo należało. Policja zakwalifikowała śmierć zawodniczki jako zabójstwo i liczy na pomoc w sprawie rozwikłania tej sprawy.

Nie żyje jedna z najbardziej znanych zawodniczek pokerowych na świecie. 13 lipca policja z White Lake w stanie Michigan znalazła w parku spalone zwłoki. Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa i dopiero w tym tygodniu ujawnili dane zmarłej osoby. Służby liczą na pomoc w sprawie rozwikłania zagadkowej śmierci.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Tragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobić
Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje gwiazda światowego pokera

Policja przedstawiła wstępny raport, który ma wyjaśnić szczegóły spalonego ciała, które zostało znalezione w parku. Służby zakładają, że znana zawodniczka Susie Zhao została zamordowana. Policja nie wyklucza, że śmierć zawodniczki ma związek z jej podróżami po całym świecie.

Zhao była jedną z czołowych zawodniczek pokera na świecie. Należała do elitarnego World Poker Tour. Miała 33 lata. Przez kilka ostatnich lat mieszkała w Los Angeles, ale w czerwcu postanowiła wrócić do hrabstwa Oakland w stanie Michigan, gdzie od lat mieszkają jej rodzice.

Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposóbWładysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposóbCzytaj dalej

FBI prowadzi śledztwo w sprawie śmierci znanej pokerzystki

Zhao w swojej karierze zawodowej pokerzystki wielokrotnie wygrywała znaczące sumy pieniędzy. Jednym z jej największych triumfów było wygranie w 2012 roku 73 805 dolarów w World Series of Poker. W tej serii zwyciężała aż dziesięciokrotnie. W turnieju World Poker Tour występowała jeszcze w sierpniu ubiegłego roku.

- Zaczęliśmy badać jej przeszłość na przestrzeni ostatnich kilku dni przed jej śmiercią. W tym momencie ustaliliśmy, że chcemy pomocy FBI, aby pomogli nam ich technologią - powiedział na konferencji prasowej detektyw z White Lake Township. Wskazał jednocześnie, że liczy na pomoc wszystkich w tej sprawie i zapewnił, że policja odbierze każdy telefon, który mógłby pomóc rozwiązać sprawę śmierci Zhao.

- Analizujemy każdy trop, każdą możliwość - kontynuował detektyw. - Oczywiście, gdy masz do czynienia z tego rodzaju zawodem, masz potencjał do zadłużenia się, i właśnie to teraz sprawdzamy - zanaczył śledczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nad zalewem nagle pojawiła się trąba powietrzna. ”Materace latają, dzieci piszczą”
  2. Kierowco, pakiet deregulacyjny został przyjęty. Szykują się poważne zmiany, oto 7 najważniejszych
  3. Amerykańskie wojsko używa technologii kosmitów. Senator potwierdza
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News