nie żyje
youtube.com
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Lutego 2020

Media podały informację o śmierci gwiazdy. Zmarł w młodym wieku, miał wystąpić na olimpiadzie

Nie żyje 26-letni talent. Mężczyzna, który miał wystartować na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio miał zaledwie 26-lat. Młody sportowiec zginął w wyjątkowo przerażających okolicznościach. Miał wielką karierę przed sobą, ale jego największe marzenia nie zostały niestety spełnione. Kibice na całym świecie pogrążyli się w żałobie.

Nie żyje jeden z kandydatów do medalu na igrzyskach olimpijskich. Młody mężczyzna, który był prawdziwą gwiazdą lekkoatletyki w swoim kraju, zginął tragicznie w wypadku swojego motocyklu. Informacja została potwierdzona przez argentyńskie agencje prasowe, a kibice na całym świecie pogrążyli się w żałobie po śmierci sportowca.

Wiemy już, co sądził o Piątku Klinsmann. Na jaw wyciekły notatki niemieckiego szkoleniowcaWiemy już, co sądził o Piątku Klinsmann. Na jaw wyciekły notatki niemieckiego szkoleniowcaCzytaj dalej

Nie żyje uczestnik olimpiady. Miał zaledwie 26 lat

Igrzyska w Tokio, które zaczną się tego lata, miały być wielką szansą dla jego kariery. Niestety, 26-letni Braian Toledo, który uchodził za najlepszego oszczepnika w Argentynie, zmarł. Mężczyzna miał porażający wypadek na swoim motocyklu. Dramat rozegrał się w miejscowości Maros Paz pod Buenos Aires. Toledo z dużą prędkością poruszał się swoim motocyklem i nieszczęśliwie wpadł na próg zwalniający. Maszyna olimpijczyka podskoczyła i wywróciła się, a sam reprezentant Argentyny upadł na jezdnie.

Mimo że wypadek rozegrał się na oczach pieszych i do rannego szybko przywołano pomoc medyczną, to niestety umarł. Jego upadek na jezdnię był wyjątkowo mało szczęśliwy, ponieważ mężczyzny przed śmiercią nie obronił ani kombinezon, ani kask ochronny.

Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacjeNie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacjeCzytaj dalej

Toledo reprezentował Argentynę na olimpiadzie

Igrzyska olimpijskie w Tokio nie były pierwszymi, na których lekkoatleta reprezentował Argentynę. Jego pierwsze zetknięcie z turniejem olimpijskim miało miejsce w Londynie w 2012 roku, kiedy to nie przeszedł eliminacji. Cztery lata później, w Rio zajął już 10 miejsce.

Młody sportowiec był największą gwiazdą w rzucie oszczepem w swoim kraju. Krajowa federacja nie podała jeszcze, kto pojedzie za mężczyznę do Tokio.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka
  3. Koszmar Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. Dwa gole w pięć minut, Królewscy mają gigantyczny kłopot
  4. Gigantyczna niespodzianka w Lyonie. Juventus o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów
  5. PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikat
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News