Nie żyje trener legenda
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 27 Lutego 2020

Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje

Nie żyje jeden z trenerów, który osiągał spore sukcesy jako trener i pedagog. Przez lata był on bardzo ceniony przez ludzi, którzy pracowali w PZPN. Z tego powodu mógł liczyć na ważne stanowiska w swoim regionie.

Nie żyje trener, który od wielu lat działał na rzecz rozwoju polskiej piłki nożnej. Mężczyzna przez ostatnie lata zajmował się pracą dla polskiego futbolu, przede wszystkim myśląc o rozwijaniu najbardziej utalentowanych młodzieżowców występujących w Polsce. Dzięki temu miał możliwość współpracy z wieloma piłkarzami, którzy dziś przebili się już do Ekstraklasy.

Niestety, związek potwierdził przykre informacje o śmierci legendarnego trenera. Przez wiele lat pracował on w polskim futbolu, działając w wielu klubach i szkoląc setki młodych piłkarzy. Miał również okazję pracować w jednym z najbardziej popularnych klubów w całym regionie. Wczoraj potwierdzona została przykra informacja o jego odejściu.

Reprezentant Polski bliski transferu do Legii Warszawa. Jest jednak jeden problemReprezentant Polski bliski transferu do Legii Warszawa. Jest jednak jeden problemCzytaj dalej

Nie żyje były trener reprezentacji młodzieżowych

Nie żyje Stanisław Mikołajczyk. Doświadczony trener od lat działał w pomorskim futbolu, był działaczem, ale przede wszystkim trenerem grup młodzieżowych oraz szkoleniowcem bramkarzy. W trakcie swojej wieloletniej kariery miał między innymi okazję pracować w Arce Gdynia, gdzie szkolił golkiperów. Spod jego skrzydeł wyszło wielu bramkarzy, którzy zaliczali potem występy w seniorskiej piłce.

Stanisław Mikołajczyk przez wiele lat pracował także z reprezentacjami młodziezowymi, zasiadając w ich sztabach. Prowadził także pomorskie kadry regionalne, które rywalizowały z innymi regionami Polski. Za swoje wybitne zasługi na rzecz polskiego futbolu został odznaczony złotym medalem PZPN.

Wspaniała wiadomość dla polskich skoczków. Udało się znaleźć rozwiązanie ich problemówWspaniała wiadomość dla polskich skoczków. Udało się znaleźć rozwiązanie ich problemówCzytaj dalej

Nie żyje Stanisław Mikołajczyk

W ostatnich latach Stanisław Mikołajczyk zmagał się z chorobą nowotworową.

- ​Wspaniały szkoleniowiec, były członek Zarządu Pomorskiego ZPN, koordynator klas sportowych, kadry Pomorza, trener bramkarzy młodzieżowych kadr PZPN oraz wielu klubów naszego województwa. Człowiek pełen energii, dobrego humoru, dusza towarzystwa. Ciężko nam w to uwierzyć - raptem przedwczoraj się widzieliśmy... Spoczywaj w pokoju, Stasiu - czytamy w komunikacie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Korzystasz z poduszki podróżnej? Większość osób popełnia błąd i boli ich kark
  2. Koronawirus. Sztab kryzysowy w Warszawie
  3. Koszmar Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. Dwa gole w pięć minut, Królewscy mają gigantyczny kłopot
  4. Gigantyczna niespodzianka w Lyonie. Juventus o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów
  5. PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikat
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News