nie żyje
youtube.com/ SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie

Nie żyje kolejna, wielka legenda polskiego sportu. Sportowiec, który miał w swoim dorobku mistrzostwo Polski, jak też trenowanie wielkich talentów polskiego sportu odszedł wczoraj wieczorem. Informacja o jego śmierci obiegła kibiców, którzy pogrążyli się w żałobie po stracie legendy.

Nie żyje kolejna, wielka postać polskiego sportu. Wczorajszym wieczorem część mediów podała wyjątkowo smutną informację o odejściu legendarnego sportowca i selekcjonera reprezentacji narodowej, który uważany jest za jedną z ikonicznych postaci dyscypliny. Tak smutnej wiadomości nie mieliśmy od dawna.

Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

     1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
     2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa

Nie żyje wielka postać polskiego sportu. Media potwierdziły najgorszą informację

Trenerem i mistrzem Polski w tenisie stołowym, który odszedł wczorajszym wieczorem jest Roman Kowalski. Sportowiec miał na swoim koncie mistrzostwo Polski w singlu w 1965 roku, a także przez wiele lat prowadził reprezentację narodową. Przez ekspertów uważany jest za jedną z najwybitniejszych i najważniejszych postaci polskiego tenisa stołowego w historii.

- Z żalem zawiadamiamy, że 24 kwietnia 2020 roku zmarł Roman Kowalski – wielokrotny medalista indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski - poinformował Polski Związek Tenisa Stołowego w specjalnym oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzjęTrener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzjęCzytaj dalej

Kowalski był trenerem Grubby

O Romanie Kowalskim należy pamiętać szczególnie ze względu na jego osiągnięcia trenerskie. To właśnie dzięki temu szkoleniowcowi tenis stołowy stał się popularny w Polsce, a także doczekał się gwiazd w postaci Andrzeja Grubby, który pod okiem zmarłego szkoleniowca zdobył srebrny medal na mistrzostwach Europy w Moskwie w 1984 roku.

Kowalski za swoje dokonania sportowe był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany. Trzy lata temu został wprowadzony do Galerii Sław Polskiego Tenisa Stołowego.

ZOBACZ TAKŻE:

      1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
      2. Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maile
      3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
      4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
      5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
      6. Jedna rzecz będzie teraz o wiele surowiej karana. Jest jasna zapowiedź ministra

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News