nie żyje córka Stouta
pixabay
Autor Łukasz Kowalski - 27 Maja 2020

Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego zawodnika. Miesięczna córeczka gwiazdora nie żyje

Nie żyje córeczka Sama Stouta, która przyszła na świat zaledwie miesiąc temu. Tragiczne wiadomości zawodnik przekazał za pomocą mediów społecznościowych. Zawodnik, który w 2015 roku zakończył karierę miesiąc temu został ponownie ojcem. Jego szczęście po miesiącu zamieniło się w dramat.

Nie żyje córeczka byłego zawodnika UFC Sama Stouta. Były wojownik 12 kwietnia tego roku po raz drugi został ojcem. Tego dnia urodziła się mała Sydney. Niestety zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jego miesięczne dziecko zmarło podczas snu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Dramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościamiDramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościamiCzytaj dalej

Nie żyje miesięczne dziecko Sama Stouta

- Straciliśmy naszą ukochaną Sydney podczas snu. Próbowaliśmy ją ratować, ale było już za późno - napisał Stout pod zdjęciem z córeczką, które zrobił kilka dni wcześniej. - Ostatni miesiąc z nią był najlepszym miesiącem w moim życiu, a teraz jest to najgorszy okres w moim życiu... wciąż nie wydaje się prawdziwy. To nas będzie trzymać do końca życia. Będziemy wiecznie wystraszeni z tego powodu. Doceniamy całą miłość, którą otrzymaliśmy od ludzi wokół nas. Kochamy cię Sydney - dodał.

O tragedii poinformowała również matka dziecka i żona byłego zawodnika MMA, Jessica. Swoje dziecko również pożegnała m.in.: na Instagramie. - Mogę szczerze powiedzieć, że nie ma nic gorszego niż to. Tak bardzo cię kocham, moja słodka fasolko. Zrobiłabym wszystko, żebyś wróciła teraz - napisała. Małżeństwo ma jeszcze jedną córkę - 6-letnią Logan.

Zmiana decyzji ws. wznowienia sezonu w Polsce. Nagłego zwrotu nie spodziewał się niktZmiana decyzji ws. wznowienia sezonu w Polsce. Nagłego zwrotu nie spodziewał się niktCzytaj dalej

Stout przez lata był gwiazdą UFC

Sam Stout zadebiutował jako zawodnik MMA w 2003 roku. Do UFC wszedł trzy lata później. 36-latek w swojej karierze stoczył 33 walki. 20 pojedynków wygrał i przegrał 12. Jedna walka nie znalazła zwycięzcy. Karierę zakończył w 2015 roku przegraną walką z Amerykaninem Frankie Perezem.

Karierę rozpoczynał juz jako 14-latek. wtedy jeszcze walczył w karate i kick boxingu. W tych dwóch stylach na 20 walk wygrał 16.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News