Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Sierpnia 2020

Smutne wiadomości dotarły do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zapisał się na zawsze w historii sportu

Nie żyje zawodnik, który swoimi występami na zawsze zapisał się w historii światowego sportu. Zmarły ustanowił niesamowity rekord, którego być może już nigdy nie uda się nikomu poprawić. Światowe media podają smutną informację o śmierci sportowca, który przez całe życie kochał uprawianą przez siebie dyscyplinę i dokonał w niej rzeczy naprawdę niebywałej. 

Nie żyje słynny zawodnik, który może pochwalić się naprawdę wyjątkowym osiągnięciem. Media na całym świecie podają niezwykle smutną informację o śmierci sportowca, który ustanowił jeden z najbardziej imponujących rekordów w historii sportu.

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętać
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przed chwilą się zaczęło. Żywioł bezlitośnie uderzył w Polskę, gigantyczne zniszczenia


Nie żyje zawodnik, który przeszedł do legendy

Smutne wiadomości dotarły do Polski w czwartkowy poranek. Międzynarodowe media potwierdzają informację, że zmarł sportowiec, który przeszedł do historii jako posiadacz jednego z najbardziej niewyobrażalnych rekordów. W wieku 99 lat zmarł Marek Sertich, słynny hokeista, który sławę zdobył właśnie dzięki swojemu niesamowitemu osiągnięciu na lodowej tafli.

Marek Sertich jest oficjalnie najstarszym hokeistą świata. W 2017 roku został wpisany do słynnej Księgi Rekordów Guinnessa. Dwa dni po swoich 96. urodzinach Sertic zagrał w meczu hokejowym podczas światowego turnieju seniorów Snoopy Senior w mieście Santa Rosa w amerykańskim stanie Kalifornia.

Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej


Zmarł Marek Sertich, posiadacz niesamowitego rekordu

- W moim wieku to wspaniały sposób na kontaktowanie się z młodszymi ludźmi. Myślę, że jest to bardzo ważne dla starszej osoby. Mam szczęście, nadal mogę grać. To naprawdę najlepsza rzecz, jaka się kiedykolwiek wydarzyła w moim życiu - mówił w udzielonym później wywiadzie rekordzista.

Marek Sertich zdradził wówczas również, że jego przygoda z hokejem trwa już od 85 lat i mimo zaawansowanego wieku, wciąż wyjeżdża na lodową taflę trzy razy w tygodniu. Jedna z córek zmarłego stwierdziła, że to właśnie miłość do ukochanej dyscypliny utrzymywała jej ojca przy życiu. Marek Sertich zmarł w wieku 99 lat z powodu komplikacji po przebytym udarze.

Źródło: WP SportoweFakty


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd odrzucił dzisiaj obniżkę, którą sam obiecał. Wszyscy jej oczekujący usłyszeli jedną odpowiedź
  2. Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News