Nie żyje
Pixabay - CC0 Public Domain
Autor Wojciech Olszowy - 27 Grudnia 2020

Tragiczna wiadomość z samego rana. Uwielbieniec fanów zmarł w święta, miał tylko 41 lat. Zostawił żonę i dwójkę dzieci

Nie żyje jeden z najbardziej uwielbianych przez kibiców wrestlerów. Tragiczne informacje potwierdziła żona sportowca. W wieku zaledwie 41 lat zmarł Jonathan Huber, znany przez fanów jako Brodie Lee. Przyczyną jego śmierci jest choroba płuc, która nie była jednak wywołana przez COVID-19.

    • Nie żyje słynny wrestler Jonathan Huber
  • Kibice znali go jako Brodie Lee oraz Luke Harper
  • W przeszłości związany był z federacjami WWE oraz AEW
  • Należał do słynnego The Wyatt Family

Nie żyje Jonathan Huber, znany pod pseudonimami Brodie Lee oraz Luke Harper. W przeszłości był związany z federacją WWE, w której był częścią The Wyatt Family. Na swoim koncie ma tytuły mistrzowskie niezależnych federacji oraz słynnego WWE, a także AEW. Zmarł w wieku 41 lat, zostawiając dwójkę dzieci oraz kochającą żonę, która przekazała światu wiadomość o śmierci męża.

Nie żyje słynny wrestler

Tragiczną informację przekazała kibicom żona wrestlera. - Nigdy nie chciałam pisać takich słów. Moje serce jest złamane. Świat widział go jako niesamowitego Brodiego Lee (aka Luke Harper), lecz on był moim najlepszym przyjacielem, moim mężem i najlepszym ojcem, jakiego mogliście zobaczyć. Żadne słowa nie opiszą mojej miłości oraz tego, jak załamana jestem. Odszedł otoczony przez bliskich po długiej walce z chorobą płuc, której nie wywołał COVID-19. - napisała jego żona.

Wspomniała również, że jest pod wrażeniem pracy lekarzy, opiekujących się jej mężem. - Mayo Clinic jest dosłownie najlepszym zespołem lekarzy i pielęgniarek na świecie, który otoczył mnie miłością. - dodała. W dalszej części wpisu podziękowała także innym osobom oraz organizacjom wrestlingu, które wspierały ją i jej rodzinę w tym trudnym momencie.

Hubera pożegnała także słynna organizacja AEW, której gwiazdą był właśnie Brodie Lee. - Rodzina All Elite Wrestling jest załamana. W branży pełnej dobrych ludzi Jon Huber był wyjątkowo szanowany i kochany pod każdym względem - zaciekły i urzekający talent, przemyślany mentor i po prostu bardzo miła dusza, która stanowczo zaprzeczała jego osobowości jako Brodiego Lee. Mieliśmy zaszczyt jako AEW nazywać go bratem, przyjacielelm oraz jednym z nas - napisała w oświadczeniu organizacja. Dodali również, że jego strata będzie przez długi czas odczuwalna. - Popularność Jona wśród rówieśników i wpływ na świat wrestlingu była ogólnoświatowa i rozprzestrzeniła się na AEW, więc ta strata będzie odczuwana przez wielu przez długi czas.

Adam Małysz nie mógł dłużej milczeć. Jest wściekły, zamierza zgłosić oficjalny protest, słowa mówią wszystkoAdam Małysz nie mógł dłużej milczeć. Jest wściekły, zamierza zgłosić oficjalny protest, słowa mówią wszystkoCzytaj dalej

Swoje kondolencje oraz żal wyraziła także federacja WWE, której zawodnikiem był przez siedem lat. - W ringu był znany jako Luke Harper i Brodie Lee. ODnosił sukcesy na każdym etapie swojej kariery. Był autorem i głównym bohaterem wielu inspirujących momentów na scenie. Składamy kondolencje wszystkim jego bliskim - czytamy w oświadczeniu WWE.

Nie żyje Brodie Lee. Jego kariera była bogata w sukcesy

Jonathan Harper przyszedł na świat 16 grudnia 1979 roku w Rochester w stanie Nowy Jork. Niedawno świętował swoje 41 urodziny. Przygodę z wrestlingiem zaczynał od podwórkowych zabaw ze swoim bratem. Dziecięca pasja utrzymała się na całe życie. W 2003 roku zaczynał karierę w niezależnej federacji NWA Upstate, której zostawał trzykrotnym mistrzem. Następnie związał się z inną niezależną organizacją o nazwie Chikkara. Z miejsca stał się gwiazdą. Na jej zawodach występował od 2007 do 2012 roku.

2012 rok był przełomowy w jego karierze. To wtedy podpisał swój kontrakt z najsłynniejszą federacją wrestlingu, WWE. Zmienił wtedy swój pseudonim na Luke Harper. Stworzył duet z Erickiem Rowanem. W WWE stał się częścią znanego The Wyatt Family. Podejmował kilka prób zdobycia mistrzowskiego pasa, lecz tylko raz zakończyło się to powodzeniem. W innych przypadkach przegrywał. Wkrótce The Wyatt Family zaczęło występować w głównych programach WWE. Wtedy słynne stały się potyczki z Johnem Ceną oraz braćmi Uso.

Pod koniec 2019 roku zakończył swoją przygodę z WWE i związał się z All Elite Wrestling. Debiutancką walkę w nowej federacji stoczył w marcu. Zdobył tam pas TNT Championship. Do swojej śmierci był jednym z najpopularniejszych wrestlerów tej organizacji.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News