nie żyje
pixabay.com/webandi
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Kwietnia 2020

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje wielka gwiazda. Umierała w cierpieniu, fani w żałobie

Nie żyje kolejna, wielka ikona sportu. Kobieta, która przez lata była członkinią reprezentacji narodowej i zajmowała najważniejsze stanowiska w sporcie przegrała walkę z chorobą. Jej walka była śledzona przez wszystkich fanów, którzy liczyli na to, że 72-latka wyjdzie ze szpitala. Niestety, tak się jednak nie stało.

Nie żyje kolejna legenda sportu, która przegrała walkę z koronawirusem. Kobieta, nazywana "ikoną sportu" w swojej ojczyźnie od kilku tygodni leżała w szpitalu w związku z chorobą. Wszyscy kibice liczyli na to, że jej stan zacznie się poprawiać. Niestety, ale przebieg zakażenia był wyjątkowo drastyczny i ikoniczna postać odeszła w wieku 72 lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Dziecko zginęło na oczach rodziców. Legenda zrobiła coś, co sprawiło, że nie możemy pohamować wzruszeniaDziecko zginęło na oczach rodziców. Legenda zrobiła coś, co sprawiło, że nie możemy pohamować wzruszeniaCzytaj dalej

Nie żyje kolejna, wielka postać sportu. Smutne doniesienia dotarły do Polski

Sportsmenką, która niestety przegrała walkę w szpitalu jest Annabel Pennefather. Kobieta była przez długi czas reprezentantką Singapuru w hokeju, a po skończeniu swojej gry w barwach narodowych zdecydowała się na studia prawnicze. Jej zaangażowanie sprawiło, że była członkinią singapurskiego komitetu olimpijskiego, a także stała na czele zarządu krajowej federacji dyscypliny.

Była jedną z pierwszych kobiet na świecie, która tego dokonała, a jej zasługi dla rodzimego sportu są wprost nieocenione. Pennefather uchodziła za świetną organizatorkę, która w 2009 roku zorganizowała na terenie swojego kraju. Ponadto, sama kultywowała tradycje olimpijskie w swoim kraju. Jej ojciec był kapitanem reprezentacji Singapuru w trakcie olimpiady w 1956, a dziadek jest uważany za jednego z najlepszych hokeistów w historii kraju.

Legia Warszawa jeszcze nigdy nie miała aż takich kłopotów. Legia Warszawa jeszcze nigdy nie miała aż takich kłopotów. "Nie jesteśmy w stanie funkcjonować"Czytaj dalej

Kibice wspominają Pennefather

O tym, jak wielką postacią była kobieta dla singapurskiego sportu możemy przekonać się czytając wspomnienia kibiców. Szczególnie kobietę opłakuje krajowy związek hokeja na lodzie, który zaznacza, że wpływ byłej reprezentantki kraju dla świata sportu w jej ojczyźnie był wielki, a sama przez lata była nie tylko sportsmenką i zdolnym organizatorem, ale także przyjacielem wszystkich sportowców w kraju.

- Pokazała sportowcom, że można osiągnąć równowagę między sportem a karierą, a także pokazała wszystkim sportowcom, jak ważne jest służenie krajowi po zakończeniu dni kariery. Nauczyła nas, jak ważne jest uznanie zapomnianych olimpijczyków z Singapuru - czytamy w oświadczeniu reprezentacji hokeja na lodzie z Singapuru.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Pękła rura, ludzie aż odskoczyli. Woda wytrysnęła kilka metrów w górę
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Dane z ZUS przerażają coraz bardziej. Wielu z nas może być w tragicznej sytuacji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News