Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Maja 2020

Kolejna ofiara epidemii w świecie sportu. Mężczyzna przegrał walkę z COVID-19

Nie żyje ojciec znanego szkoleniowca, który zaraził się koronawirusem. To kolejna ofiara w świecie sportu, spowodowana pandemią COVID-19. Kondolencje dla popularnego trenera spływają z całego kraju.

Aston Villa pogrążyła się w żałobie. Angielski klub poinformował o śmierci Rona Smitha, ojca menedżera "Lwów" Deana Smitha. Przyczyną zgonu było zakażenie koronawirusem. Męzczyzna zmarł w wieku 79 lat.

Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol

Nie żyje Ron Smith, ojciec trenera Aston Villi

Ron Smith zmarł w otoczeniu swoich najbliższych. Obecność Sars-CoV-2 wykryto u niego cztery tygodnie temu. Niestety, starszy mężczyzna nie zdołał wrócić do zdrowia. Ostatnie lata były dla niego bardzo ciężkie, gdyż trafił do domu opieki. Smith senior trafił tam sześć lat temu po tym, jak zdiagnozowano u niego demencję.

Smith był wieloletnim kibicem Aston Villi i miłośc do klubu zaszczepił swojemu synowi, który obecnie jest menadżerem zespołuNa własne oczy widział największy triumf Asotn Villi w historii - zwycięski finał Pucharu Europy z 1982 roku. "The Villans" pokonali wtedy w Rotterdamie Bayern Monachium 1-0.

Przerażająca teoria Andrzeja Gołoty. Te słowa mogą go słono kosztowaćPrzerażająca teoria Andrzeja Gołoty. Te słowa mogą go słono kosztowaćCzytaj dalej

Aston Villa dodaje otuchy trenerowi

Klub z Villa Park wystosował komunikat, w którym udzielił wsparcia trenerowi Smithowi. "W tym bolesnym czasie myśli wszystkich członków klubu są przy Deanie i jego najbliższych. Uprzejmie prosimy o poszanowanie ich prywatności - czytamy na stronie internetowej "Lwów".

Ostatnie miesiące rzeczywiście są trudnym okresem dla Deana Smitha. Prowadzona przez angielskiego menadżera Aston Villa rozpaczliwie walczy o utrzymanie i wiele wskazuje na to, że po sezonie spędzonym w elicie, wróci do Championship. Ekipa z Birmingham zajmuje obecnie przedostatnią pozycję w tabeli i ma dwa punkty straty do miejsca gwarantującego utrzymanie w Premier League.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 turystów tragicznie zginęło, tylko odpoczywali na plaży. Sąd wydał wyrok, milionowe odszkodowania
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Nawet 12 641,75 zł nowej ulgi może zostać w twojej kieszeni. Starsi Polacy będą jednak wściekli

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News