nie żyje
youtube.com/ SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Maja 2020

Jeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domu

Nie żyje młody, dobrze zapowiadający się zawodnik. Piłkarz, który jeszcze kilka miesięcy temu cieszył kibiców swoją grą, został znaleziony martwy w swoim domu. Śmierć zawodnika wyjaśniana jest przez policję, która ma do rozwiązania wyjątkowo zagadkową kwestię jego odejścia. Kibice już teraz pogrążyli się w żałobie i wspominają 23-latka.

Nie żyje kolejny, młody piłkarz. Media, które ostatnimi czasy rozwodziły się nad zgonami młodych i dobrze zapowiadających się sportowców, poinformowały dzisiaj o odejściu kolejnego, dobrze zapowiadającego się zawodnika. Piłkarz, który jest znany kibicom angielskiej i szkockiej piłki został znaleziony martwy w swoim domu. Miał zaledwie 23 lata.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaStoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Nie żyje kolejny, młody piłkarz. Miał zaledwie 23 lata

Piłkarzem, którego dzisiaj pożegnaliśmy jest Christian Mbulu. 23-letni piłkarz, który jeszcze do niedawna grał w barwach Morecambe FC został znaleziony martwy przez policję w swoim domu. Piłkarz, który miał w swoim CV występy w Milwall, Braintree Town czy Crewe Alexandra, a także lidze szkockiej w barwach Motherwell.

Jescze w styczniu tego roku zmienił barwy klubowe i pojawił się w drużynie Morecambe. Tuż przed epidemią koronawirusa zdążył rozegrać dla niej 3 mecze. Klub pożegnał go na swoich mediach społecznościowych, a policja wyjaśnia tajemnicze okoliczności zgonu.

TVP podjęło ważną decyzję dla kibiców. Mecze polskich klubów będą transmitowane za darmo. Zapadła ostateczna decyzjaTVP podjęło ważną decyzję dla kibiców. Mecze polskich klubów będą transmitowane za darmo. Zapadła ostateczna decyzjaCzytaj dalej

Śmierć młodego piłkarza stała się wielką zagadką policji

Według policjantów, nie ma przesłanek mówiących o tym, że zawodnik popularnych "Krewetek" został zamordowany. Nie wyklucza się jednak przypadkowego zatrucia lekami, bądź też zgonu spowodowanego nagłą chorobą. Rzecznik policji wyznał, że sprawa jest zagadkowa, a ciało zmarłego zostało poddane sekcji zwłok.

- Nie zauważyliśmy żadnych podejrzanych okoliczności związanych z jego śmiercią. Teraz koroner przeprowadzi sekcję zwłok, która wszystko wyjaśni - powiedział rzecznik policji w Lancashire.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News