Nie żyje rajdowiec
Unsplash - CHIRAG K
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2019

Nie żyje wielokrotny mistrz Polski. Był prawdziwą legendą i prekursorem w swojej dyscyplinie

Nie żyje mężczyzna, który przez wiele lat poświęcał się swojej ukochanej dyscyplinie. Był prawdziwą legendą poprzez swoje liczne sukcesy osiągane lata temu. Dla wielu osób był prawdziwym wzorem do naśladowania.

Nie żyje człowiek, który od wielu lat uchodził za prawdziwą legendę swojej dyscypliny. Mężczyzna dorobił się sławy już kilkadziesiąt lat temu, gdy odnosił swoje wielkie sukcesy, a do dzisiaj pamiętają o nim dziesiątki tysięcy fanów, którzy marzą o tym, by również cieszyć się tak wielką popularnością. Z pewnością nie powinniśmy umniejszać jego sukcesów, bowiem mężczyzna był prawdziwym prekursorem.

Dziś dotarły do nas smutne wiadomości. Dowiedzieliśmy się bowiem, że zmarł Józef Nazaruk, człowiek, który był nieodłącznie kojarzony z lubelską motoryzacją. Mężczyzna swoje pierwsze kroki w świecie samochodów stawiał kilkadziesiąt lat temu, dzięki czemu dorobił się sporej sławy. Kojarzyły go tysiące fanów, którzy również planowali iść niegdyś w jego ślady. Wszystko przez jego liczne zwycięstwa.

Uczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportuUczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportuCzytaj dalej

Nie żyje popularny rajdowiec

Józef Nazaruk był doskonale znany lubelskim fanom motoryzacji. W latach 70. udało mu się osiągnąć ogromne sukcesy, za jakie można uznać mistrzostwa Polski Strefy Centralnej w rajdach samochodowych. Już wtedy samochody były jego prawdziwą pasją, z której nie rezygnował do swoich ostatnich dni. Swoje pierwsze starty w rajdach zaliczał jednak już w latach 50.

Mężczyzna zajmował się motoryzacją w bardzo trudnych czasach, gdy ludzie mieli ogromne zmartwienia związane z odbudową Polski po wojnie. Nazaruk odpowiadał wówczas za naprawę mechaniki, która również była jak najbardziej potrzebna. Warto pamiętać, że poza pasją do samochodów Nazaruk udowodnił, że chce starać się o odbudowę swojej ojczyzny. Do ostatnich lat życia pasjonował się jednak motoryzacją i był najstarszym członkiem Automobilklubu Lubelskiego.

Nie żyje Józef Nazaruk

Dzisiaj dotarły do nas smutne informacje. Dowiedzieliśmy się, że Józef Nazaruk nie żyje. Pogrzeb ma odbyć się w poniedziałek 2 grudnia w Lublinie na cmentarzu przy ulicy Lipowej. Józef Nazaruk miał 88 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kompromitacja legendarnego klubu w europejskich pucharach. Przegrali z drużyną z Kazachstanu
  2. Niemieccy dziennikarze promują się wizerunkiem Lewandowskiego w koszulce Niemiec. Trwa dyskusja w polskich mediach
  3. Uczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportu
  4. Kamil Stoch ujawnił, co robił Piotr Żyła po swoim upadku. Jego słowa rozbawiły fanów do łez
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News