Nie żyje jaskinia
Pexels - Hakan Erenler
Autor Piotr Bernaciak - 28 Grudnia 2019

Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą

Nie żyje mężczyzna, który podjął się jednej z najtrudniejszych akcji ratunkowych ostatnich lat. Mężczyzna ryzykował swoje życie, by ocalić kilku młodych piłkarzy. Teraz usłyszeliśmy najsmutniejsze wieści.

Nie żyje człowiek, który przed kilkunastoma miesiącami wykazał się wyjątkową odwagą i był gotowy poświęcić własne życie, by uratować osoby w potrzebie. O akcji jego i jego kolegów mówił cały świat, historia miała szczęśliwe zakończenie, w związku z czym nieznany wcześniej mężczyzna został bohaterem. Zwłaszcza w jego kraju bardzo dużo mówiło się o pamiętnej akcji ratunkowej.

Niestety, teraz usłyszeliśmy wieści, które mogą mrozić krew w żyłach. Dowiedzieliśmy się, że pomimo wielu miesięcy od pamiętnej akcji, wczoraj jeden z jej uczestników poniósł śmierć. Co ważne, zmarł on w bezpośrednim skutku wydarzeń, o których mówił cały świat. Lekarze przekazali smutną informację, przekazując nam równocześnie wiadomości na temat tego, jak doszło do śmierci.

Robert Lewandowski wybrany najlepszym napastnikiem świata. Nie miał sobie równychRobert Lewandowski wybrany najlepszym napastnikiem świata. Nie miał sobie równychCzytaj dalej

Nie żyje uczestnik akcji ratunkowej

Beiret Bureerak był podoficerem w tajskiej armii. To właśnie jego uznano za przeszkolonego dostatecznie, by zaangażować się w akcję w jaskini, gdzie rok temu uwięzieni byli młodzi piłkarze jednej z drużyn. Dzięki bohaterskim, szybkim i przemyślanym działaniom wojska w kryzysowych okolicznościach udało się uratować życie każdego z uwięzionych. Niestety, nie wszyscy wyszli jednak z tego cało.

Tajski wojskowy nabawił się infekcji krwi, w związku z którą trafił do szpitala. Od dłuższego czasu nie było podstaw do tego, by sądzić, że stanie się coś złego. Hospitalizacja przebiegała pomyślnie i lekarze twierdzili, że wojskowy nie będzie cierpiał na swoją chorobę zbyt długo. Ostatecznie jednak usłyszeliśmy złe wieści. Okazało się bowiem, że ostatnio jego stan nagle się pogorszył, a wczoraj mężczyzna zmarł.

Nie żyje tajski wojskowy

Młodzi piłkarze byli bardzo wdzięczni wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu zaangażowali się w akcję ratunkową. Przez kilka dni żył nią właściwie cały świat. 12 chłopców z juniorskiej drużyny piłkarskiej nie mogło wydostać się z jaskini, jednak na szczęście wobec szybkiej reakcji każdy z nich może już swobodnie trenować wraz ze swoim zespołem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski zmieni drużynę? Chce go znany klub, przenosiny możliwe już zimą
  2. Były gwiazdor Ekstraklasy po kilku miesiącach odszedł ze swojego nowego klubu. Wróci do Polski?
  3. Fatalne wiadomości dla Krzysztofa Piątka. Milan potwierdził wiadomość, na którą wszyscy czekali
  4. Cristiano Ronaldo opowiedział o finale Euro 2016. "Trochę się wstawiłem"
  5. Legendarny skoczek nie wystąpi na Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs nie będzie już taki sam
  6. Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News