Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 29 Kwietnia 2020

Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach

Nie żyje znany rosyjski zawodnik MMA Maxim Kostin. Fighter został zastrzelony na parkingu w Kaliningradzie. Ciało zawodnika znaleziono dopiero następnego dnia. Okazało się również, że był zamieszany w brudne interesy, które prawdopodobnie były pośrednią przyczyną jego śmierci.

Kostin został znaleziony martwy na podziemnym parkingu w Kaliningradzie w Rosji. Został aż pięciokrotnie postrzelony, przez co zginął na miejscu, ale jego ciało znaleziono dopiero następnego dnia. Zabójstwo zawodnika prawdopodobnie było rezultatem mafijnych porachunków.

Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecieKomisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Potwierdziły się najgorsze informacje. Legenda piłki nożnej przegrała z nowotworem, przerażające wieści
  2. Kolejne odkrycia w sprawie pandemii. To schorzenie sprawia, że chorobę przechodzi się ciężej

Nie żyje Maxim Kostin

W sprawie zabójstwa 34-letniego zawodnika wszczęto dochodzenie. Policja prosi o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje związane z morderstwem lub interesami, które prowadził Kostin z ludźmi z półświatka przestępczego. Funkcjonariusze przesłuchali już kilka osób i wszystko wskazuje na to, że fighter był zamieszany w nielegalną działalność.

- Wszyscy zdawali sobie sprawę, że prowadzi nielegalne interesy. Dlatego nikt się z nim nie kontaktował - przekazał funkcjonariuszom jeden z anonimowych świadków w sprawie zabójstwa Kostina.

Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)Czytaj dalej

Niejasne źródło dochodów

Na papierze Kostin był przedsiębiorcą i współwłaścicielem Patriot LLC, firmy świadczącej usługi w zakresie samochodów i przejazdów taksówek. Firma została jednak zlikwidowana w grudniu 2018 r. Nie wiadomo, w jaki sposób od tamtej pory tragicznie zmarły 34-latek zarabiał na swoje utrzymanie.

W przeszłości Kostin zajmował się sztukami walki. Brał udział w wielu lokalnych galach MMA. Stoczył m.in. walkę podczas gali Golden Fist Russia w czerwcu 2010, którą przegrał z Romanem Markoviciem. Był również mistrzem w sambo bojowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd o II etapie znoszenia obostrzeń i otwieraniu hoteli. Wiadomo kiedy premier poda datę
  2. Pękła rura, ludzie aż odskoczyli. Woda wytrysnęła kilka metrów w górę
  3. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Fani pożegnali prawdziwą legendę sportu, zmagał się z chorobą
  4. Legia Warszawa jeszcze nigdy nie miała aż takich kłopotów. "Nie jesteśmy w stanie funkcjonować"
  5. Michał Pazdan nie chce wracać do Ekstraklasy. Mocne słowa reprezentanta Polski
  6. Pracujesz z domu? Oferują ci dodatek pieniężny, wystarczy spełniać jeden warunek i złożyć wniosek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News