Nie żyje młody piłkarz
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Nie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobie

Nie żyje młody piłkarz, który liczył na to, że uda mu się spełnić wszystkie marzenia. Niestety, obiecującą karierę przerwała prawdziwa tragedia, o której informuje klub. Tysiące kibiców wyrażają smutek w mediach społecznościowych.

Nie żyje młody piłkarz, który miał przed sobą całe życie i szanse na zrobienie dużej kariery w świecie futbolu. W wieku 21 lat występował w drugiej lidze jednego z najbardziej rozwiniętych piłkarsko krajów i wydawało się, że ma przed sobą transfer do znacznie lepszej drużyny i walkę o najwyższe cele. Wróżono mu, że stanie się gwiazdą na skalę całego kraju, jednak doszło do strasznego wypadku.

Zaledwie 21-letni piłkarz z Brazylii poniósł śmierć w związku z przykrym incydentem, którego dosłownie nikt nie mógł się spodziewać. Zawodnik zmarł w zaledwie kilka chwil, a klub przekazał informacje o wszystkim załamanym kibicom. Fani przekazują swoje kondolencje rodzinie zmarłego tragicznie młodzieńca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawAnna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

Nie żyje 21-letni piłkarz

Kaio Felipe Santos Silva grał w brazylijskim Indepentiente jako lewy obrońca. Kibice obdarzyli go dużym zaufaniem, bowiem dobrze radził sobie na tak odpowiedzialnej pozycji i nie zawodził ich oczekiwań. Niestety dowiedzieliśmy się jednak, że doszło do wstrząsającego wypadku, w który aż trudno uwierzyć. Niestety, klub potwierdził wszystko swoim oświadczeniem.

Silva miał rzekomo puszczać latawiec na świeżym powietrzu w pobliżu linii energetycznej. Latawiec zaplątał się w wiszące kable, a prąd poraził samego piłkarza, który zmarł na miejscu. 21-latek nie miał szans w starciu z prądem o tak wysokim natężeniu i niestety zginął w tragicznych okolicznościach.

Fatalne wiadomości dla polskich skoczków. Polacy są bezradni, pozostaje wierzyć w cudFatalne wiadomości dla polskich skoczków. Polacy są bezradni, pozostaje wierzyć w cudCzytaj dalej

Nie żyje brazylijski talent

Pod wpisem klubu z Sao Paulo pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami dla rodziny zmarłego. Zawodnik zmarł w wyjątkowo straszny sposób, na co nie był gotowy dosłownie nikt. Miał przed sobą całą karierę i przede wszystkim całe życie.

Kaio Felipe Silva Santos nie żyje. Miał tylko 21 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Sezon na komary rozpoczęty. Czy mogą przenosić koronawirusa? Czy będzie ich więcej z powodu suszy?
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Rzecznik rządu ujawnił za dużo? Podał "realny termin" kolejnego etapu odmrażania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News