Nie żyje Andrzej Duda
CC0 Public Domain
Autor Łukasz Kowalski - 29 Maja 2020

Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec

Nie żyje ceniony działacz Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Duda. O śmierci byłego piłkarza poinformował wojewódzki związek. W przeszłości działacz był cenionym specjalistą od szkolenia młodzieży. Ostatnie lata spędził jako działacz WMZPN.

Nie żyje znany działacz i trener piłkarski. Władze Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w czwartek poinformowały, że w wieku 70 lat zmarł Andrzej Duda, były piłkarz i trener, wieloletni działacz piłkarski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaCzytaj dalej

Nie żyje Andrzej Duda

O śmierci działacza poinformowała także "Gazeta Ostródzka". Jak podała, w czwtartek 28 maja odszedł były piłkarz, a później ceniony trener i działacz piłkarski z Warmii i Mazur. Swoją karierę piłkarza rozpoczynał w zespole Sokoła Ostróda. W latach 70' przeniósł się do Polonii Lidzbark Warmiński.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej był cenionym specjalistą od szkolenia młodzieży, a następnie prowadził także pierwszy zespół Polonii Lidzbark Warmiński. W ostatnich latach był działaczem Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Zasiadał tam w Wydziale Gier i Dyscypliny, a później w Komisji Rozgrywek WMZPN.

Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"Czytaj dalej

Związek przekazał informację o śmierci cenionego działacza

Związek wydał specjalne oświadczenie związane ze śmiercią cenionego działacza. - Z przykrością i żalem informujemy, że w czwartek 28 maja 2020, w wieku 70 lat zmarł Andrzej Duda, wieloletni trener i działacz piłkarski, który w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej pracował w Wydziałach Gier i Dyscypliny, a ostatnio w Komisji Rozgrywek. Andrzej Duda jako zawodnik przygodę z piłką rozpoczynał w Sokole Ostróda. W latach 70. przeprowadził się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie udzielał się w miejscowej Polonii. Zaczynał jako trener grup młodzieżowych, później w roli kierownika pierwszej drużyny przepracował ponad 20 lat.Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia. - czytamy w oświadczeniu.

Śmierć działacza była wielkim zaskoczeniem dla rodziny i bliskich Andrzeja Dudy. Na razie rodzina nie podała informacji o tym, co było przyczyną śmierci byłego piłkarza. Kondolencje dla rodziny napływają od kibiców futbolu w całej Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziesz chciał się trochę ochłodzić, a załapiesz się na mandat. Ochronisz się przed upałem, ale nie karą
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News