Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Czerwca 2020

Tajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochali

Nie żyje uwielbiany przez cały kraj sportowiec. Zawodnik, który zasłynął z występów na arenie międzynarodowej, a przede wszystkim podczas igrzysk olimpijskich odszedł nagle z powodu choroby. Swojego idola żegnają bliscy przyjaciele, ludzie, którzy mieli okazję z nim pracować oraz wierni fani, dla których jest bohaterem.

Nie żyje słynny olimpijczyk, który przeszedł do historii za sprawą rewelacyjnych występów. Smutna informacja została potwierdzona przez bliskiego znajomego zawodnika, który we wzruszających słowach pożegnał uwielbianego przez kibiców mistrza.

Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyLewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nieoficjalnie: wyciekło, dla których krajów granice zostają kategorycznie zamknięte. UE ma mało czasu


Nie żyje legendarny olimpijczyk

Wiadomości o śmierci kolejnego znanego sportowca napłynęły do Polski dzisiaj rano. W ostatnich tygodniach pożegnaliśmy wielu znakomitych przedstawicieli świata sportu i niestety do długiej już listy dołączyło kolejne doskonale znane kibicom nazwisko. Zmarł wybitny reprezentant Iraku w podnoszeniu ciężarów Mohammed Yaseen Mohammed. Mężczyzna miał zaledwie 57 lat.

- Straciłem Mohammeda Yaseena, który był dla mnie jak brat. Zawsze będzie pamiętany jako bohater w irackiej społeczności podnoszenia ciężarów i wszyscy będą za nim bardzo tęsknić. Przesyłam moje kondolencje rodzinie ciężarowców w Iraku - powiedział Mohammed Jalood, sekretarz generalny Międzynarodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów.

Wybitny mecz polskiego piłkarza. Efektowna bramka i asysta, pojedzie na Euro? (WIDEO)Wybitny mecz polskiego piłkarza. Efektowna bramka i asysta, pojedzie na Euro? (WIDEO)Czytaj dalej


Zmarł Mohammed Yaseen Mohammed, utytułowany ciężarowiec

Przyczyną śmierci Mohammeda Yaseena Mohammeda były najprawdopodobniej komplikacje po przebytej infekcji COVID-19, ale doniesienia w tej sprawie są sprzeczne. 57-latek był najlepiej znany kibicom ze swoich występów podczas igrzysk olimpijskich w Moskwie w 1980 roku i Los Angeles w 1984 roku. Podczas pierwszego startu w tej imprezie zajął 17. miejsce w kategorii 67,5 kg, natomiast cztery lata później znacznie poprawił swoje osiągnięcie i zajął szóste miejsce w konkursie kategorii 75 kilogramów. Było to najlepsze osiągnięcie irackich ciężarowców w historii. Za swoją postawę i sukcesy Mohammed Yaseen Mohammed był uwielbiany przez kibiców w swojej ojczyźnie.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawie 18 tys. Polaków już niebawem otrzyma ważne wezwania. Będą zaskoczeni
  2. Szczepionka na COVID-19 testowana na ludziach. Czy już w tym roku będziemy bezpieczni?
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News