Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Nie żyje legenda światowego sportu. Jego koszulki nosiły miliony fanów

Nie żyje światowej sławy gwiazda sportu, która znana była jednak nie tylko ze swoich wyczynów, ale także dzięki własnej marce odzieżowej, która podbiła rynek. Niestety, popularny były zawodnik zmarł po dwuletniej walce z nowotworem, miał ledwie 46 lat.

Nie żyje sławny Keith Hufnagel, który przez lata odnosił ogromne sukcesy na całym świecie. Znany był nie tylko dzięki swojej karierze sportowej, ale także wielką popularnością cieszy się jego marka odzieżowa Huf, którą praktycznie od zera poprowadził do globalnej marki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Lidl natychmiastowo wycofuje hitowy produkt. Może doprowadzić do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje legenda światowego sportu

Keith Hufnagel pochodził z Nowego Jorku, jednak swoją karierę skateboardową rozpoczał w San Francisco, gdzie zaczał uczęszczać do szkoły. Porzucił ją jednak, znalazł sponsora i zaczął podróżować po całym świecie, budując swoją pozycję w świecie skateboardu.

Hufnagel wiedział jednak, że na desce nie będzie mógł jeździć do końca życia, więc zaczął myśleć co dalej. Dlatego jeszcze jako aktywny zawodnik próbował wystartować z butikiem z damską odzieżą, który prowadził razem ówczesną żoną, Anne Freeman. Szybko jednak okazało się, że nie daje to zbyt wielkiego dochodu, więc Hufnagel zdecydował się na zmianę asortymentu i rozpoczął sprzedaż odzieży skaterskiej, zgodnej z jego pasją.

Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Czytaj dalej

Smutny koniec wielkiego zawodnika

Otworzenie sklepu streetwearowego pod nazwą Huf było strzałem w dziesiątkę, które pozwoliło spokojnie życ Keithowi nawet po zakończeniu swojej kariery jako skateboarder. Niestety, kilka lat temu okazało się, że ma guza mózgu. Hufnagel walczył z chorobą ponad dwa lata, jednak nie zdołał jej pokonać. Zmarł 24 września w wieku 46 lat.

Na pożegnanie wielkiego zawodnika zdecydowała się inna legenda skateboardingu, Tony Hawk. - Był skaterską legendą Nowego Jorku oraz San Francisco [...]. Całe środowisko opłakuje jego odejście - napisał na Facebooku zawodnik znany m.in. z sygnowania swoim nazwiskiem popularnej serii gier.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Lidl wycofuje ze swojej oferty sprzęty AGD. Stwarzają ogromne ryzyko dla użytkowników
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News