Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

Tragiczna wiadomość obiegła cały świat. Miał zostać wielką gwiazdą, zmarł w wieku zaledwie 21 lat, ogromna strata

Nie żyje zaledwie 21-letni zawodnik, który uważany był za wielki talent. Jeszcze kilka miesięcy temu kibice mogli oglądać kolejne występy młodego sportowca, który wydawał się nie mieć sobie równych. Niestety rozwój kariery zahamowała straszliwa choroba, a dzisiaj otrzymaliśmy niezwykle smutną informację o śmierci młodego mężczyzny. 

Nie żyje utalentowany bokser, który w oczach wielu był pretendentem do zdominowania tej dyscypliny sportu w najbliższych latach. Zaledwie 21-letni meksykański pięściarz przegrał jednak najważniejszy pojedynek w życiu. Pokonała go straszliwa choroba i niestety nigdy już nie obejrzymy go w ringu.

Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. RMF: Polscy turyści uwięzieni na Bałtyku. Niewiarygodna wiadomość z Polski


Nie żyje utalentowany pięściarz

Niezwykle smutną informację przekazały zagraniczne media. Zmarł bardzo młody zawodnik, który miał przed sobą całe życie. Przyszłość jawiła się dla niego w bardzo optymistycznych barwach, gdyż posiadał niesamowity talent. Mowa o 21-letnim bokserze z Meksyku Javierze Gonzalezie. Zdaniem ekspertów mógł on zostać gwiazdą aren bokserskich na całym świecie.

Ostatni pojedynek z udziałem Gonzaleza mogliśmy obejrzeć w kwietniu 2019 roku. Wówczas okazał się zdecydowanie lepszy od Rodrigo Gonzaleza, którego zdecydowanie pokonał na przestrzeni wszystkich sześciu rund pojedynku. Niespełna dwa miesiące później wykryto u młodego boksera inwazyjny nowotwór w węzłąch chłonnych szyi i pachwiny.

Medalistka olimpijska walczy o życie. Organizm sportsmenki zaatakowała tajemnicza chorobaMedalistka olimpijska walczy o życie. Organizm sportsmenki zaatakowała tajemnicza chorobaCzytaj dalej


Młody sportowiec przegrał walkę z nowotworem

Niestety Javier Alejandro Gonzalez Barrientos nie zdołał wygrać najważniejszego starcia w życiu i zmarł w bardzo młodym wieku. 21-latek, który występował w wadze lekkiej, zapamiętany zostanie jednak przez kibiców, jako wielki zawodnik. Już w karierze amatorskiej pokazał zadatki na gwiazdę profesjonalnego boksu. Stoczył 180 walk i wywalczył trzy złote medale mistrzostw Meksyku w różnych kategoriach wiekowych. Jego bilans zawodowych walk to 15 zwycięstw, z czego 11 zakończył nokautem.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa poszukuje 2 tys. osób. Oferuje nawet 500 złotych za dzień pracy
  2. Usunięto 25 aplikacji kradnących dane użytkowników. Pobrano je ponad 2 miliony razy
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News