Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 30 Sierpnia 2020

Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, światowej sławy gwiazdor w żałobie

Nie żyje jeden z legendarnych rosyjskich trenerów sportów walki. 55-latek zmagał się z koronawirusem i ostatecznie w wyniku powikłań po przebytej chorobie zmarł. Największe sławy rosyjskiego sportu opłakują odejście wielkiego trenera i mentora dla zawodników.

Nie żyje rosyjski trener, spod skrzydeł którego wyszło wielu światowej sławy zawodników MMA. Władimir Voronov zmarł w wieku 55 lat w konsekwencji powikłań po zakażeniu koronawirusem. Jeden z czołowych rosyjskich zawodników, legendarny Fiodor Jemieljanienko, w bardzo ciepłych słowach wspomina swojego mentora.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski ginekolog nie wytrzymał. Niektóre pacjentki wywołują u niego wstręt
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Żywioł uderzył w Polskę z ogromną mocą. Zdjęcia zasmucają, gigantyczne zniszczenia
Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięćAnna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięćCzytaj dalej

Nie żyje Władimir Voronov, trener największych gwiazd MMA

Informację o śmierci Voronova media podały w sobotę rano. 55-latek był uznanym trenerem judo oraz MMA, a w swojej karierze prowadził takich zawodników jak wspomniany Fiodor Jemieljanienko, jego brat Aleksander czy m.in. Kirill Sidelnikov i Vadim Nemkov. Dla całego środowiska sportów walki to duży cios.

Według mediów przyczyną śmierći Władimira Voronova były powikłania po zakażeniu koronawirusem. Oznacza to, że tego powodu Rosjanie stracili już drugiego wielkiego trenera, bowiem 3 lipca przez koronawirusa zmarł Abdulmanap Nurmagomedov.

Poważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuPoważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuCzytaj dalej

Legenda MMA żegna swojego trenera

Fiodor Jemieljanienko postanowił na swoich profilu na Instagramie oddać hołd Voronovowi. - Zmarł mój trener Władimir Michajłowicz Voronov. Władimir Michajłowicz od dzieciństwa był częścią mojej rodziny, wymagającym mentorem. Był zawsze obecny w trudnych i szczęśliwych chwilach mojego życia - wspomina zawodnik MMA.

- Władimir Michajłowicz był nie tylko trenerem, ale także 'ojcem' wielu sportowców. Wychowywał mistrzów silnych duchem, wierzył w młodych ludzi i pomagał im odnaleźć drogę w życiu. Proszę o modlitwę za zmarłego Władimira - dodał 43-letni Jemieljanienko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczyciele masowo rezygnują z nauczania. Zamiast szkoły wybierają świadczenie kompensacyjne
  2. League of Legends: Poznajcie Samirę, nową bohaterkę o pseudonimie "Róża Pustyni"
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News