Real Madryt chce sprowadzić Neymara
Flickr
Autor Piotr Bernaciak - 8 Sierpnia 2019

Nieoficjalne: PSG przyjęło ofertę Realu Madryt za Neymara. Potrzebna już tylko zgoda zawodnika

Real Madryt do tej pory unikał podawania wiadomości na temat kolejnych celów transferowych. Niewykluczone jednak, że drużynę niebawem wzmocni kolejny gwiazdor. PSG miało ponoć przyjąć ofertę przedstawicieli Los Blancos.

Real Madryt potrzebuje kolejnych wzmocnień, co udowadniają wyniki zespołu w meczach sparingowych. Drużyna spisywała się zdecydowanie poniżej oczekiwań, co sprawiło, że włodarze klubu zauważyli potrzebę dalszych wzmocnień. Wygląda na to, że transfer Edena Hazarda oraz Luki Jovicia nie wystarczyły, by zespół wyglądał lepiej niż w poprzednim sezonie.

Wiele wskazuje na to, że Królewscy chcą sprowadzić Neymara. Nieoficjalne wiadomości wskazują na to, że oba kluby miały dojść do porozumienia w sprawie transferu, co sprawia, że przenosiny mogą zostać potwierdzone już w najbliższym czasie. Wszystko zależy od decyzji samego zawodnika.

W ostatnich godzinach okienka Manchester United miał złożyć gigantyczną ofertę za LewandowskiegoW ostatnich godzinach okienka Manchester United miał złożyć gigantyczną ofertę za LewandowskiegoCzytaj dalej

Paris Saint-Germain otrzymało wysoką ofertę od przedstawicieli Królewskich. W klubie uznano, że kwota przeznaczona na transfer satysfakcjonuje szefostwo, dlatego propozycja została przyjęta. Problem w tym, że zupełnie inne zdanie w tej kwestii ma ponoć sam Neymar. Warto dodać, że zdanie samego zawodnika o transferze jest dla Realu kluczowe, bowiem klub chce zadbać o każdy szczegół.

Neymar miał kontaktować się z Barceloną w sprawie oferty od Realu. Przedstawiciele Blaugrany zdaniem mediów poprosili Brazylijczyka, by ten wstrzymał się od decyzji, bo wciąż istnieją szanse na to, że mistrz Hiszpanii dojdzie do porozumienia z mistrzem Francji. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się w najbliższych dniach.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News