Inter pożegna się z Icardim
Koran Daimca
Autor Piotr Bernaciak - 7 Lipca 2019

Niespodziewany kierunek transferu Icardiego. Jest oferta z Hiszpanii

Inter Mediolan prawdopodobnie pożegna się tego lata z Mauro Icardim. Kapitan zespołu i jego najlepszy strzelec może opuścić drużynę na rzecz ekipy z Hiszpanii. W grę wchodzi transfer za ponad 100 milionów euro.

Inter Mediolan tego lata najprawdopodobniej ostatecznie sprzeda swojego najlepszego napastnika ostatnich lat. Mauro Icardi wielokrotnie podkreślał, że nie czuje się dobrze w zespole nerrazurrich po tym, jak miał okazję usłyszeć wiele niemiłych słów ze strony kibiców, co oznacza, że niemal na pewno opuści klub. Możemy spodziewać się transferu za ponad 100 milionów euro.

W grę wchodzi kilka zainteresowanych klubów. Mówiło się o Juventusie, Napoli, a nawet Milanie, który miałby skorzystać z okazji i zagrać na nosie odwiecznemu rywalowi. Teraz do gry wchodzi kolejny kandydat, który jest gotowy zapłacić wielkie pieniądze na kolejnego napastnika. Chodzi o Atletico Madryt, które chce włączyć się w walkę o mistrzostwo Hiszpanii.

Polskie trio w Napoli możliwe. Ancelotti obserwuje kolejnego Polaka

Inter Mediolan pożegna się z Mauro Icardim

Atletico zyska sporo pieniędzy, gdy pożegna się z Antoinem Griezmannem, co jest kwestią kilku dni. Mówi się, że Los Colchoneros mogliby wydać na transfer Argentyńczyka nawet 100 milionów euro, jednak sami obecnie chcieliby znacznie obniżyć tę kwotę. Ich budżet transferowy obniżyły bowiem przenosiny Joao Felixa i definitywny transfer Alvaro Moraty na Wanda Metropolitano.

Rozmowy Interu z klubami są jeszcze na bardzo wstępnym etapie, ale niemal na pewno tego lata doczekamy się hitu w postaci transferu Mauro Icardiego.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News