Łukasz Kadziewicz
Piotr Molecki/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 1 Września 2020

Ninja Warrior Polska wraca na antenę Polsatu. W premierowym odcinku wystąpi Łukasz Kadziewicz

Ninja Warrior Polska ponowie zagości na ekranach telewizorów. Popularny program, w którym pojawiają się gwiazdy show-biznesu, znów zadbał o dobrą obsadę. W pierwszym odcinku drugiej edycji kultowego programu wystąpi m.in. Łukasz Kadziewicz.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie

Ninja Warrior Polska to program typu reality show emitowany na antenie telewizji Polsat od 3 września 2019 roku. Polega on na pokonywaniu przez uczestników toru, składającego się z 6 przeszkód. W odcinkach eliminacyjnych, czyli 6 ćwierćfinałach, udział biorą 34 osoby, a 10 najlepszych zawodników weźmie udział w półfinale. Tam uczestnicy mają już do pokonania tor składający się z 5 przeszkód. Tylko 4 najlepszych zawodników uzyska awans do finału. W nim uczestnicy muszą zmierzyć się już z dwoma torami, które składają się kolejno z 8 przeszkód. Dodatkowo na arenie zmagań obowiązują szczególne restrykcje (tym razem nie związane z koronawirusem), takie jak: wcześniejszy zakaz treningów na torach i używania rękawiczek czy magnezji ułatwiających chwytanie. Nie wolno zetknąć się z taflą wody, a zawodnicy mają tylko jedno podejście.

Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)Czytaj dalej

Łukasz Kadziewicz gwiazdą Ninja Warrior Polska

W pierwszej edycji programu Ninja Warrior Polska udział wzięli m.in. aktorzy Mateusz Banasiuk, Alan Andersz i Andrzej Młynarczyk, tancerz Rafał Maserak, czy Misterzy Polski Rafał Jonkisz i Rafał Maślak. Tym razem gwiazdą pierwszego odcinka będzie były wybitny siatkarz, a obecnie ekspert Polsatu Sport, Łukasz Kadziewicz. To wicemistrz świata z reprezentacją Polski w siatkówce z 2006 roku oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski czy krajów, w których występował. Tegoroczna edycja Ninja Warrior Polska rozpocznie się 1 września i potrwa do 13 października. Nową prowadzącą programu będzie Karolina Gilon.

Transmisja. Gdzie obejrzeć? Pierwszy odcinek nowej edycji programu Ninja Warrior Polska będzie można obejrzeć już dziś na kanale Polsatu od godziny 20:05.

Źródło. Polsat Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polowanie kontrolerów trwa, mogą zapukać i do ciebie. Wiemy już kogo czekają wysokie kary po 735 zł
  2. Smartfony mogą wywołać poważne zaburzenia psychiczne. Naukowcy alarmują
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News