Nokaut
Twitter ESPN MMA
Autor Piotr Mika - 15 Października 2020

Przerażające sceny w walce MMA. Zawodnik zaczął okładać nieprzytomnego rywala (WIDEO)

Nokaut na jednej z gal MMA w USA mógł zakończyć się niezwykłym uszczerbkiem na zdrowiu jednego z uczestników walki. Zawodnik powalił swojego rywala i zanim sędzia oddzielił walczących, ten posłał nieprzytomnemu zawodnikowi kilka potężnych ciosów. Wszystko wyglądało bardzo brutalnie i niezwykle niebezpiecznie.

Nokaut jest częścią boksu i mma, jednak często w ferworze walki zawodnicy nie patrzą na to, jak zachowuje się przeciwnik i biją dopóki sędzia nie przerwie walki. To prowadzi do sytuacji, że niektórzy zawodnicy, choć już nieprzytomni, dostają kolejne ciosy w niechronioną głowę. Tak było również w tym przypadku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Niemal 74 tys. Polaków dostanie ekstra pieniądze od ZUS. Niektórzy nawet po 12 786 zł
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęKamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęCzytaj dalej

Nokaut, który mrozi krew w żyłach

Choć MMA to coraz bardziej popularny sport, to wciąż ma on wielu swoich przeciwników. Jednym z ich argumentów jest brutalność tego typu widowisk i teraz takie osoby dostały do ręki kolejny argument, ponieważ nokaut na jednej z gal MMA w USA mógł skończyć się naprawdę tragicznie.

14 października w Providence w stanie Rhode Island niedaleko Bostonu odbyła się gala MMA CES 61. Podczas walki w wadze ciężkiej zmierzyli się ze sobą Jamelle Jones (10-6-0) i Tyler King (12-9-0). Jones w trakcie wymiany ciosów celnie trafił w szczękę Kinga i posłał go na deski. Mimo że ten leżał nieprzytomny z rozłożonymi rękoma, Jones uderzył jeszcze kilkukrotnie przeciwnika, zanim sędzia przerwał walkę. Wszystko wyglądało niezwykle dramatycznie.

Znany piłkarz przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał tylko 47 lat, osierocił pięcioro dzieciZnany piłkarz przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał tylko 47 lat, osierocił pięcioro dzieciCzytaj dalej

Czy sędzia był spóźniony?

Można zastanawiać się, czy Jamelle Jones powinien zorientować się, że już "zgasił światło" Kingowi i odpuścić, jednak podczas walk adrenalina może skutecznie zagłuszać myślenie w takich kategoriach. Nie ma jednak prawie żadnych wątpliwości, że sędzia powinien zareagować szybciej i nie dopuścić do tylu ciosów, które spadły na głowę nieprzytomnego już Tylera Kinga.

Dla Jamelle'a Jonesa był to udany powrót po przegranej z Williamem Knightem, natomiast jego rywal musi się zastanowić nad swoją dalszą karierą. 40-letni King przegrał już piątą walkę z rzędu, wszystkie w pierwszej rundzie. Po takim czasie może to być odpowiedni moment, na odwieszenie rękawic.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla kierowców. Unia ma wobec nas nowe plany
  2. Burger King zapowiada nowości związane z PlayStation 5. Nietypowa współpraca na zwiastunie
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na nowe

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News