Noriaki Kasai wiadomość
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich

Noriaki Kasai postanowił podzielić się z milionami fanów wspaniałą wiadomością, która z pewnością ucieszy każdego z nich. Japończyk nie ukrywa, że wyjawienie ważnej informacji wywołało u niego ogromną radość.

Noriaki Kasai postanowił podzielić się z milionami fanów nowiną, która z pewnością ucieszy bardzo wielu z nich. Japończyk długo czekał na potwierdzenie wiadomości, której wiele osób się spodziewało, jednak zdecydował się na to, by zrobić to dopiero wtedy, gdy będzie ostatecznie gotowy. Jego słowa wywołały prawdziwą euforię u sympatyków skoków narciarskich z całego świata.

Japończyk cieszy się prawdziwą sympatią u milionów fanów z całego świata głównie z powodu swojej długowieczności. Wielu kibiców nie było jeszcze na świecie, gdy Noriaki Kasai występował już w Pucharze Świata. Teraz poznaliśmy świetne informacje na temat żyjącej legendy skoków narciarskich.

Koronawirus wywołał obawy u polskich skoczków. PZN wystosował oficjalne zapytanieKoronawirus wywołał obawy u polskich skoczków. PZN wystosował oficjalne zapytanieCzytaj dalej

Noriaki Kasai podzielił się fantastyczną informacją

Noriaki Kasai nie występował w Pucharze Świata przez ostatni miesiąc. Japończyk radził sobie słabo w poprzednich konkursach i uznał, że potrzebna mu jest przerwa na dojście do najlepszej dyspozycji. Jak się dowiadujemy, konkurs PŚ w Sapporo będzie najlepszą okazją do tego, by wrócić na salony. Japończyk znalazł się w kadrze Japonii na konkurs w swojej ojczyźnie.

Miliony fanów przed telewizorami znów będą miały okazję obserwować wyczyny Noriakiego Kasai na żywo. Charakterystyczny Japończyk z pewnością spotka się ze wsparciem ze strony fanów z całego świata, którzy będą głośno wyrażać swoją radość z powrotu idola.

Noriaki Kasai wraca do rywalizacji

Dawid Kubacki wciąż pozostaje czwarty w klasyfikacji Pucharu Świata, lecz jego strata do podium maleje. Liczymy na to, że już w najbliższym czasie uda mu się zaliczyć wielki sukces i stanie na podium.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News