Obostrzenia
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Września 2020

Nowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końca

Obostrzenia związane z wciąż rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa ponownie mają zagościć w życiu Polaków. W związku z planowanymi przez Ministerstwo Zdrowia nowymi zasadami zmieni się także życie kibiców piłkarskich. Fani najpopularniejszego sportu świata nie będą mogli oglądać meczów w pełnym wymiarze czasowym. 

Obostrzenia planowane przez Ministerstwo Zdrowia w związku ze wciąż panującą w naszym kraju pandemią koronawirusa, wpłyną bezpośrednio na życie tysięcy kibiców. Fani piłki nożnej zmuszeni będą do zmiany nawyków, gdyż nie będą mogli oglądać spotkań do końca.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Kwota zwala z nóg, otrzymuje gigantyczne pieniądzeIle zarabia Arkadiusz Milik? Kwota zwala z nóg, otrzymuje gigantyczne pieniądzeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"


Obostrzenia w związku z COVID-19 dotkną kibiców

W związku ze wciąż wysoką liczbą zachorowań na koronawirusa w Polsce, Ministerstwo Finansów zdecydowało się na wprowadzenie dodatkowych obostrzeń. Nowe przepisy będą obowiązywać w konkretnych regionach, gdzie liczba chorych znacznie wzrasta. Resoort regularnie przygotowuje specjalną mapę, która pokazuje, które części Polski są najbardziej dotknięte przez pandemię.

To właśnie tam zastosowane zostaną dodatkowe obostrzenia. Zredukowana zostanie liczba osób, które mogą brać udział w imprezach takich jak wesela. Zmieni się także funkcjonowanie lokali gastronomicznych, a także barów i restauracji. To właśnie obostrzenia dotyczące tych przybytków najbardziej dotkną kibiców piłki nożnej.

Ekstraklasa wydała pilny komunikat ws. odwołania następnej kolejki. W lidze jest wielu zakażonychEkstraklasa wydała pilny komunikat ws. odwołania następnej kolejki. W lidze jest wielu zakażonychCzytaj dalej


Kibice nie obejrzą całych spotkań w wybranych miejscach

Fani w Polsce uwielbiają gromadzić się w barach i restauracjach, by wspólnie dopingować ulubione drużyny, reprezentację Polski, czy też wspólnie oglądać mecze Ligi Mistrzów. W niektórych częściach kraju nie będą mogli jednak tego robić. Działalność wspomnianych lokali w regionach, gdzie notuje się dużą liczbę zachorowań na COVID-19 zostanie ograniczona.

- Wiąże się to z tym, że kończy się sezon letni i w związku z tym imprezy będą przenosiły się do środka. Działalność będzie ograniczona do godz. 22:00 - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. Oznacza to, że większości spotkań kibice w barach nie obejrzą w całości.

Jako że najważniejsze mecze rozpoczynają się często około godziny 21:00, zwolenników wspólnego oglądania w różnego rodzaju lokalach czeka wcześniejsza podróż do domu i przegapienie końcówki danego spotkania. Mapa regionów, których dotyczyć będą zmiany, jest stale aktualizowana i publikowana przez Ministerstwo Zdrowia.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. W TVP gwiazda disco polo w roli naukowca. Absurd przekroczył wszelkie granice
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News