Obostrzenia sport
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 9 Października 2020

Cała Polska w żółtej strefie. Nowe obostrzenia dla sportu, Polacy będą zdruzgotani

Obostrzenia sport. W czwartek 8 października polski rząd zaostrzył obostrzenia, mające pomóc w walce z koronawirusem. Cała Polska została objętą tzw. "żółtą strefą", co oznacza wiele ograniczeń dla wszystkich obywateli. To dotyczy również imprez sportowych, co z pewnością nie ucieszy kibiców.

Obostrzenia jakie mają obowiązywać od soboty 10 października dotkną praktycznie każdej sfery życia Polaków. Dotyczy to również sportu, bo jak wiemy, ilość kibiców, która może wejść na dane spotkanie uzależniona jest od tego, w jakiej strefie znajduje się obiekt sportowy. Teraz cała Polska znalazła się w żółtej strefie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Obostrzenia sport. Znów coraz mniej kibiców na stadionach

Rząd wczoraj poinformował o wprowadzonych przez siebie obostrzeniach. Od soboty cały kraj znajdzie się w żółtej strefie, dodane zostaną także kolejne miasta i powiaty, które obejmować będzie czerwona strefa. To oznacza duże ograniczenia dla wielu klubów m.in. piłkarskich.

Rozszerzenie żółtej strefy na obszar całej Polski sprawia, że na stadionach w kraju nie będzie mogło pojawić się więcej niż 25 procent ogólnej liczby kibiców. Wcześniej na imprezach sportowych obiekty mogły być wypełnione do 50 procent całej pojemności.

Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Kilka klubów już ma problem

Wprowadzenie żółtej strefy w całym kraju tuż przed weekendem zaowocowała problemami niektórych piłkarskich klubów. Tak samo wpłynęła zmiana w niektórych miejscach ze strefy żóltej na czerwoną, w której nie może być żadnych kibiców na stadionach.

Kilka klubów z I oraz II ligi będzie zmuszona do zwrotu zakupionych już biletów, tak jak np. Olimpia Grudziądz, która już zdążyła sprzedać wejściówki na mecz z Górnikiem Polkowice. Jeśli chodzi o kluby z Ekstraklasy, to zareagował już Górnik Zabrze, który 17 października zagra z Rakowem Częstochowa. Śląski klub postanowił na tę chwilę wstrzymać sprzedaż biletów na ten mecz, dopóki nie otrzyma szczegółowych wytycznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News