Oceny polaków Słowenia
Autor Piotr Bernaciak - 7 Września 2019

Oceny Polaków za mecz ze Słowenią: fatalny Klich, Pazdan zupełnie bez formy

Oceny Polaków za mecz ze Słowenią nie mogą być inne niż bardzo niskie. Wszystko przez to, że biało-czerwoni spisali się poniżej wszelkich oczekiwań. Nie da się w żaden sposób usprawiedliwiać tak katastrofalnej postawy.

Oceny Polaków za mecz ze Słowenią nie mogą być inne, niż bardzo niskie. Wszystko przez to, że nasza drużyna zaprezentowała się w katastrofalny sposób i przegrała 0:2 ze zdecydowanie niżej notowanym rywalem. Trudno jest wyjaśnić w racjonalny sposób strzelecką niemoc naszej drużyny narodowej. Po meczu pojawiło się wiele komentarzy dotyczącej gry naszych piłkarzy.

Po zakończeniu spotkania skupić się możemy na występie każdego z zawodników, oceniając go indywidualnie. Przedstawiamy dokładne, szczegółowe komentarze na temat gry naszych piłkarzy w starciu ze Słowenią!

Szkolny błąd sędziego! Reprezentacja Polski powinna mieć na koncie gola?Szkolny błąd sędziego! Reprezentacja Polski powinna mieć na koncie gola?Czytaj dalej

Oceny wystawiane są w skali 1-10.

Oceny Polaków po meczu ze Słowenią (0:2)

Łukasz Fabiański - 4 - W pierwszej połowie nasz golkiper obronił groźny strzał Josipa Ilicicia w 10. minucie gry, jednak nie popisał się przy drugim golu dla Soweńców, gdy przepuścił strzał z ostrego kąta między nogami. Wiele osób twierdzi, że Wojciec Szczęsny zachowałby się w tej sytuacji znacznie lepiej.

Tomasz Kędziora - 5 - Do gry bocznych obrońców nie możemy mieć większych obiekcji, a zawodnik Dynama Kijów zagrał poprawnie. Widać było, że chce podłączać się do akcji ofensywnych, lecz najczęściej nie przynosiło to żadnych rezultatów.

Michał Pazdan - 1 - Środkowy obrońca Ankaragucu nie zachowywał się pewnie, nie przypominał słynnego "ministra obrony narodowej", jak został niegdyś nazwany. Przy bramce na 0:2 to on popełnił największy błąd, dając się wyprzedzić Sporarowi.

Jan Bednarek - 3 - Nie popełnił tak wielkiego błędu jak Michał Pazdan, lecz irytował kibiców swoimi wybiciami w sytuacjach, które wymagały dokładnego, celnego podania. Kilka razy mógł więc zachowac się lepiej.

Bartosz Bereszyński - 6 - Podobnie jak Kędziora, często angażował się do akcji ofensywnych, jednak przynosiło to znacznie lepsze efekty. Widać to było zwłaszcza w dokładności podań do przodu.

Piotr Zieliński - 4 - Próbował przełożyć formę swojej gry z Napoli na reprezentację, jednak nie wychodziło mu to w najmniejszym calu. O tyle dobrze, że przynajmniej nie popełniał prostych błędów, jak inni.

Mateusz Klich - 1 - Miał wiele niezrozumiałych strat, kompletnie nie rozumiał się z Grzegorzem Krychowiakiem, zaliczał bezmyślne podania. Jego zwolennicy będą mieli spore problemy, by jakoś obronić ten występ.

Grzegorz Krychowiak - 4 - Widać po nim, że gra w Lokomotiwie Moskwa znacząco wpłynęła na jego umiejętności w grze ofensywnej. Wczoraj starał się na różne sposoby zagrozić bramce Słoweńców, ale bez rezultatu.

Kamil Grosicki - 3 - Udało mu się raz trafić do siatki ładnym strzałem, lecz sędzia nie uznał tego gola. Poza tym strzałem trudno było dostrzec wiele pozytywów w jego grze. Grał podobnie jak Piotr Zieliński.

Krzysztof Piątek - 2 - Zupełnie odcięty od podań, a taki napastnik jak on żyje z dobrych piłek od linii pomocy. Tym razem ich nie otrzymywał, toteż jego gra wyglądała beznadziejnie. Nie zdołał się odblokować.

Robert Lewandowski - 3 - Nasz kapitan starał się grać z Piotrem Zielińskim, konstruować akcje ofensywne dla kolegów, jednak był zupełnie bezsilny. Obrońcy rywala zajęli się nim bardzo dobrze.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News