Arkadiusz Milik może odejść
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 30 Lipca 2019

Odejście Arkadiusza Milika możliwe? Tylko w jednym przypadku

Arkadiusz Milik może tego lata opuścić Napoli. Ostatnio pojawiało się sporo plotek o potencjalnym odejściu Polaka. Dowiadujemy się, że nie jest to niemożliwe. Do spełnienia potrzebny jest jednak jeden warunek.

Arkadiusz Milik bez wątpienia jest jednym z ulubieńcem trybun stadionu Napoli. Polski napastnik sprawuje się świetnie, gdy drużyna jest w formie, potrafi dać zespołowi kilka ważnych goli, jednak w pewnych momentach wydaje się, że trener nie uważa go za niezbędnego piłkarza. Nie można jednak ujmować Polakowi wielkiej klasy, którą pokazywał na przestrzeni ostatnich lat.

W poprzednim sezonie Milik był najlepszym strzelcem Napoli, jednak pojawiają się plotki o potencjalnym transferze Polaka. Nie jest żadną tajemnicą, że szefostwo nie uważa go za piłkarza niezbędnego i w razie korzystnej oferty jest w stanie dojść do porozumienia z zainteresowanym klubem.

Kamil Glik wróci do dawnego klubu? Kibice uważają go za legendęKamil Glik wróci do dawnego klubu? Kibice uważają go za legendęCzytaj dalej

Arkadiusz Milik mógłby opuścić Napoli, ale tylko w jednym wypadku. Wszystko zależy od tego, co w następnych tygodniach stanie się z kadrą zespołu. Po upadku tematu sprowadzenia Nicolasa Pepe klub nie ma zamiaru kupować kolejnego zawodnika do formacji ofensywnej, jeżeli nie przytrafi się doskonała okazja. Taką była możliwość kupienia Pepe.

Polak dostałby pozwolenie na transfer tylko w przypadku gdyby klub sprowadził napastnika lepszego od niego. Przez moment uznawano, że Pepe mógłby gwarantować klasę piłkarską na boisku, lecz wobec zakończenia negocjacji Milik pozostaje jedynym napastnikiem Napoli z najwyższej półki.

Podsumowując: dopóki klub nie znajdzie innego zawodnika do ofensywy o klasie porównywalnej do Arkadiusza Milika, Polak może być spokojny o swoją przyszłość. Póki co się na to nie zanosi.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News