Ojciec
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Lipca 2020

Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa

Ojciec i jednocześnie trener znanego z występów w walkach prestiżowej organizacji UFC zawodnika zmarł w wyniku komplikacji po zarażeniu koronawirusem.  Media potwierdzają wcześniejsze spekulacje, że to właśnie wirus z chińskiego Wuhan zabrał z tego świata zaledwie 57-letniego mężczyznę. Mężczyzna od ponad miesiąca przebywał w stanie ciężkim w Moskiewskim szpitalu.

Ojciec słynnego zawodnika UFC kategorii lekkiej Khabiba Nurmagomedova po półtoramiesięcznej hospitalizacji zmarł w Moskiewskim szpitalu. Z ustaleń mediów wynika, że przyczyną zgonu 57-letniego Abdulmanapa Nurmagomedova było zarażenie koronawirusem.

Na jaw wyszło, czym zajmuje się Kamil Stoch w swoim domu. Z takiej strony go nie znaliśmy (FOTO)Na jaw wyszło, czym zajmuje się Kamil Stoch w swoim domu. Z takiej strony go nie znaliśmy (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Zakopane w żałobie. Nie żyje legenda, pogrzeb wywołał łzy dziesiątek osób


Ojciec zawodnika MMA zmarł z powodu koronawirusa

Smutne informacje pojawiły się dzisiaj w światowych mediach. Informują one o rodzinnej tragedii uwielbianego zawodnika prestiżowej federacji UFC Khabiba Nurmagomedova. Mistrz kategorii lekkiej stracił ojca, Abdulmanapa, który był również jego trenerem. Przyczyną śmierci 57-letniego mężczyzny były komplikacje po przejściu infekcji koronawirusem. Informacje o śmierci Nurmagomedova seniora podał prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow.

- Dotarły do mnie smutne wieści o tym, że Abdulmanap Nurmagomedov opuścił ten świat. W imieniu całego narodu czeczeńskiego składam szczere kondolencje jego rodzinie. Zostawił nas, pozostawiając po sobie dobre imię, wychowawszy godnych potomków - napisał polityk.

Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w MadrycieInternauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w MadrycieCzytaj dalej


Tragedia mistrza UFC Khabiba Nurmagomedova

Na przełomie kwietnia i maja Abdulmanap Nurmagomedov trafił do szpitala w Machaczkale z objawami grypy i zapalenia płuc. Odmówił wówczas badania na obecność koronawirusa, po czym wrócił do domu. Szybko jednak musiał ponownie skorzystać z pomocy lekarzy. Stan jego zdrowia pogorszył się znacznie w połowie maja i przetransportowano go do wojskowego szpitala w Moskwie.

Mężczyzna przebywał w śpiączce i ostatecznie dopiero wtedy przebadano go pod kątem obecności koronawirusa w organizmie. Test dał wynik pozytywny. “Jest w stanie krytycznym” relacjonował na Instagramie inny podopieczny 57-latka i również zawodnik UFC Islam Makhachev.

Źródło: polsatsport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapowiadają się spore kontrole. Na baczności powinni się mieć ci, którzy otrzymali pieniądze od państwa
  2. Gigantyczne tornado na słońcu. Naukowcy zarejestrowali zjawisko większe od naszej planety
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News